Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta

Lechtalské Alpy a skupina Silvretta
další fotografie »


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. NĚMECKÉ ALPY – jejich nejvyšší partie. Procházka kolem malebně položeného jezera EIBSEE pod nejvyšší horou Německa ZUGSPITZE. Vyhlídková jízda Alpami západní části Rakouska. Zastávka na vyhlídce ZUGSPITZEBLICK s pěkným výhledem na masiv ZUGSPITZE. Přejezd přes průsmyk FERNPASS, kolem jezera FERNSTEINSEE s ruinami hradu Sigmundsburg na ostrově uprostřed jezera a dojezd na ubytování.
2. den (ne): Den věnovaný oblasti západního výběžku rakouských Alp. Po snídani odjezd do oblasti masivu SILVRETTA . Výjezd mýtnou vysokohorskou silnicí k přehradnímu jezeru ve výšce 2030 m na úpatí nejvyšší hory Vorarlberska - PIZ BUINU (3312 m), nádherné výhledy na třítisícové vrcholy a ledovce Silvretta Gruppe. Vycházka kolem jezera a podél romantického potoka v překrásné vysokohorské krajině. Odpoledne zastávka v horském středisku ISCHGL v údolí Paznauntal.
3. den (po): Městečko ST. ANTON AM ARLBERG - výjezd lanovkou k Rendl-Restaurant 2030 m. Výlet po úbočí hřebenu RENDLGRUPPE do St. Anton am Arlbergu. Panoramatické výhledy do údolí STANZERTAL a na třítisícové vrcholy skupiny VERWALLGRUPPE. Výlet do horského střediska LECH , které je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Alpách. I v létě je turisty velmi oblíbené. Zaujme vás upravené městečko se spoustou květin, řezbářské dílničky i půvabný gotický kostelík na malém návrší. Výjezd lanovkou na vrchol RÜTIKOPF – nádherná panoramatická vyhlídka ve výšce 2362 m na údolí Lechu a okolní hory.
4. den (út): Výjezd lanovkou VENETBAHN z vesnice ZAMS do výšky 2208 m na jednu z nejmalebnějších hor západních Tyrol. Nádherný výhled na horské panorama SKUPINY VENET. Návštěva městečka LANDECK - příjemné městečko pod horami se středověkým hradem a zejména kostelem, který je nejvýznamnější pozdně gotickou stavbou v Tyrolsku. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd ve večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
468-01 19.6 - 22.6.2021 6 990,- Odjezd též z Plzně. rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 3x ubytování
  • v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x polopenzi
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1200 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist