Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Řecko Zájezd č. 148

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos - letecky

Lefkada, Kefalonie, Zakynthos - letecky
další fotografie »

Zájezd propojuje volné dny u Jónského moře s poznáním krásných řeckých ostrovů. Učaruje nám zdejší pohostinnost, přírodní krása, fascinující hory a vody Jónského moře, toto vše symbolizuje Jónské souostroví, které se táhne dolů podél západního pobřeží řecké pevniny.


Program zájezdu

1. den (so): Odlet z Prahy do Prevezy, odjezd na ostrov Lefkada, ubytování.
2. den (ne): Ostrov LEFKADA, pobyt u moře, koupání, odpočinek, individuální volno.
3. den (po): Okruh ostrovem LEFKADA. Benátská pevnost SANTA MAURA, poté pravoslavný KLÁŠTER FANEROMENI, odkud se naskýtá nádherný panoramatický pohled na okolní krajinu a pobřeží. Horská vesnička KARYA. Koupání na písečné PLÁŽI KATHISMA, jedna z nejkrásnějších na ostrově a VASSILIKI.
4. den (út): Pobyt u moře nebo fakult. lodní výlet na ostrovy Scorpios a Meganissi. Vykoupeme se v jeskyni Papanikolis, prohlédneme si OSTROV MEGANISSI a tradiční městečko SPARTOCHORI. Obeplujeme OSTROV SCORPIOS řeckého magnáta A. Onassise.
5. den (st): Přejezd na OSTROV KEFALONIE, odpočinek.
6. den (čt): Výlet za poznáním ostrova KEFALONIE, KLÁŠTER SV. GERASIMA, zasvěcený svatému patronovi ostrova, návštěva vinařského závodu Robola, krápníkové jeskyně DROGARATI. Zastávka na oběd v AGIA EFIMIA,malebný přístav s jachtami, obklopený horskými svahy. Pláž Myrtos- zastávky na focení. Na závěr dne prohlídka ARGOSTOLI, velmi živé hl. město.
7. den (pá): Trajektem přejedeme na OSTROV ZAKYNTHOS, při plavbě uvidíme MODRÉ JESKYNĚ, vyhlášenou přírodní atrakci ostrova, po připlutí transfer do hotelu a odpočinek u moře, koupání.
8. den (so): Okruh po ostrově ZAKYNTHOS. Návštěva stejnojmenného hl. města, náměstí Solomou, kostel sv. Dionýse (patron ostrova), tradiční uličky s podloubími, zastávka na kopci Bochali s nádherným výhledem na město. Tradiční vesnice KATASTARI. PLÁŽ NAVAGIO se ztroskotanou obchodní lodí, tuto nádhernou scenérii si prohlédneme a vyfotíme z vysokého útesu. Nedaleko se nachází nejstarší klášter ostrova ANAFONITRIA a poslední zastávkou bude vesnice EXO CHORA, kde uvidíme nejstarší olivovník na ostrově.
9. den (ne): Přejedeme do starověké OLYMPIE (UNESCO), kde si prohlédneme posvátný okrsek náboženství a sportu, archeologický areál s olympijským stadionem, Archeologické muzeum. V odpoledních hodinách odjezd na ubytování v okolí Athén.
10. den (po): Transfer na letiště do Athén a odlet do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
148-01 15.9 - 24.9.2018 24 990,- rezervovat »
málo míst

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Preveza a Araxos/Athény – Praha
 • transfery z/na letiště
 • let. taxy
 • dopravu klimatizovaným busem po Řecku
 • veškeré trajekty při přejezdech
 • 9x ubytování v hotelu **/*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (4x hotel na Lefkádě, 2x hotel na Kefalonii, 2x hotel na ostrově Zakyntos, 1x transitní ubytování)
 • 9x snídani
 • průvodce

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna (příplatek: 530 Kč)
 • 8x večeře (příplatek: 2700 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 4100 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist