Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Bad Gastein

Špičkové středisko pro odpočinek i aktivní dovolenou. V minulosti specializované pouze na nejsolventnější klientelu z řad světové elity je nyní k dispozici všem klientům Čedoku. Toto světoznámé lázeňské město nabízí ve své Zdravotní galerii a jejích štolách s horkým vzduchem relaxaci a masáže, ale i radonové a bahenní zábaly, které byly speciálně vyvinuty pro léčení všech forem revmatismu, páteře a pohybového ústrojí. Lázně nabízejí i klasické termální bazény s vodou teplou až 33°C. Nedotčená příroda, lehce dosažitelná za několik minut lanovkou z tohoto horského střediska, láká k procházkám a k poznání svojí exotickou flórou i faunou po celé této ojedinělé přírodní rezervaci. Přilehlá rozeklaná údolí a stráně nabízejí nepřeberné množství hub, dobře upravené horské a cyklistické trasy umožňují poznat nedotčené kouty národního parku Vysokých Taur.


Poznávací zájezdy Bad Gastein

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

Rakousko - Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 6-denní | od 11 680Doporučujeme
V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí…více »

Hory a termální lázně Rakouska

Rakousko - Hory a termální lázně Rakouska
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 7-denní | od 12 490Doporučujeme
Alpy pro aktivní seniory (a nejen pro ně) Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů…více »

Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp

Rakousko - Nejkrásnější jezera, soutěsky a vrcholy rakouských a německých Alp
Krátkodobé poznávací zájezdy | 4-denní | od 6 790
Tento zájezd Vás zavede za romantikou rakouských a německých Alp k jedinečným jezerům, ve kterých se zrcadlí rozeklané štíty hor, na krásné vyhlídkové vrcholy i k dalším přírodním zajímavostem jako jsou soutěsky a ledová jeskyně.více »

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein
Krátkodobé poznávací zájezdy | 4-denní | od 7 590Doporučujeme
V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m příjemné lázeňské středisko Bad Gastein, který je oblíbený pro své horské klima a velmi zdravý vzduch.více »
systém Open Travel Network
TOPlist