Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Pisa

Pisa je světoznámá díky svému Náměstí zázraků, Campo dei Miracoli, na kterém se nacházejí čtyři budovy - katedrála, známá nakloněná věž, baptisterium a Camposanto. Tisíce turistů přijíždějí každoročně aby mohli shlédnout nakloněnou věž. Její odklon horní části věže od paty je přes 4 metry. V poslední době se technicky podařilo vyřešit zastavení náklánění věže a pravděpodobného zřícení v budoucnosti. Po dlouhé době byla věž opět zpřístupněna turistům.


Poznávací zájezdy Pisa

Toskánsko, Cinque Terre II - ubytování v hotelu

Itálie - Toskánsko, Cinque Terre II - ubytování v hotelu
Pobytově poznávací zájezdy | 8-denní | od 10 990
Podrobný poznávací zájezd do Itálie, do jedné z jejích nejkrásnějších částí - kopcovitého Toskánska, je doslova nabitý starobylými stavbami. Florencie je renesanční perlou a metropolí Toskánska s monumentálním dómem a vysokou štíhlou kampanilou…více »

Romantický ostrov Elba + Toskánsko

Itálie - Romantický ostrov Elba + Toskánsko
Pobytově poznávací zájezdy | 10-denní | od 9 490Doporučujeme
Toskánsko - jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ovšem nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba…více »

Sardinie, Korsika

Itálie - Sardinie, Korsika
Podrobné poznávací zájezdy | 12-denní | od 14 390
Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými…více »

Toskánsko

Toskánsko
Krátkodobé poznávací zájezdy | 5-denní | od 5 990
Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu…více »

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2018

Toskánsko, Cinque Terre

Itálie - Toskánsko, Cinque Terre
Pobytově poznávací zájezdy | 10-denní | od 8 990Hit loňské sezóny
Při návštěvě Toskánska můžete skloubit pobyt u moře s prohlídkou jedinečných stavebních památek. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Toskánsko opravdu…více »

Toskánsko, Cinque Terre, Apuánské Alpy - letecky

Itálie - Toskánsko, Cinque Terre, Apuánské Alpy - letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 7-denní | od 18 990
Při návštěvě Toskánska Vás okouzlí jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Zájezd je obohacen i o přírodní skvosty Itálie –…více »
systém Open Travel Network
TOPlist