Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Gallipoli

Gallipoli (řecky: Kallipolis, což znamená „Krásné město“) je město ležící v italské Apulii, v provincii Lecce. Žije v něm 21 200 obyvatel. Město se nachází na západním pobřeží poloostrova Salentina a je omýváno vodou Jónského moře. Je rozděleno na dvě části: staré město a novou, moderní část. Nové město zahrnuje všechny novější stavby, včetně mrakodrapů. Staré město se nachází na ostrově a s pevninou je spojeno mostem ze 16. století. V minulosti byl přínosem peněz v Gallipoli zejména mezinárodní obchod s vínem a olejem, dnes zde obyvatele lidé živí převážně rybaření a cestovní ruch. Letní sezóna v Gallipoli začíná v květnu a končí v říjnu – v tomto období je počasí skoro každé den teplé a jasné.


Poznávací zájezdy Gallipoli

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2018

Krásy Apulie - památky i moře poloostrovů Salentino a Gargano

Itálie - Krásy Apulie - památky i moře poloostrovů Salentino a Gargano
Pobytově poznávací zájezdy | 9-denní | od 14 990
Tento zájezd Vás zavede na dva nádherné poloostrovy Itálie – Salentský poloostrov a Gargano. Poloostrov Gargano je vysoký skalnatý výběžek do Jaderského moře s pobřežím vroubeným zátokami a útesy. Je to jeden z nejpěknějších a nejromantičtějších…více »

Krásy Apulie a Basilicaty - letecky

Itálie - Krásy Apulie a Basilicaty - letecky
Pobytově poznávací zájezdy | 8-denní | od 20 990
Letecký zájezd na prosluněný jih Itálie vás zavede do Apulie, oblasti vyhlášené křišťálovým mořem a bohaté na historické památky. Kraj Basilicata je zatím méně navštěvovaný, nicméně horská městečka včetně světoznámé Matery jsou pro turisty nečekaně…více »

Nejkrásnější místa Apulie

Itálie - Nejkrásnější místa Apulie
Pobytově poznávací zájezdy | 8-denní | od 12 990
- památky i křišťálové moře Zájezd do romantické části jižní Itálie na samý „podpatek“ italské boty, kde se nachází malebná historická městečka i jedinečné pláže s bílým pískem a průzračnou bleděmodrou vodou, pro které je oblast přezdívána „Karibik…více »
systém Open Travel Network
TOPlist