Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Jižní Morava - Slovácko - za vínem, zámky a tradicemi

Jižní Morava - Slovácko - za vínem, zámky a tradicemi
další fotografie »


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Přejezd na východní Moravu. TĚŠANY – unikátní technická památka barokní kovárna v Těšanech ze 17.st. MUTĚNICE – největší vinařská oblast Slovácka s jedinečným komplexem 500 vinných sklípků zv. Búdy s tradičními malovanými slováckými ornamenty, Muzeum vinařství. Procházka mezi vinicemi na rozhlednu VYŠICKO. Dojezd na ubytování.
2. den (ne): HODONÍN – krásná radnice s prvky secese a Muzeum naftového dobývání a geologie, jediného svého druhu v ČR. Skanzen ve STRÁŽNICI – muzeum vesnice jihovýchodní Moravy s ukázkami lidového stavitelství rázovitých oblastí Slovácka. Plavba výletní lodí po části BAŤOVA KANÁLU, který je zajímavou možností, jak poznat krajinu kolem řeky Moravy. Malebná vesnička PETROV se souborem chráněných vinných sklepů PLŽE, které zde vznikaly již od 15.st., ochutnávka vína.
3. den (po): NS Lednické rybníky od Apollónova chrámu k chrámu Tři Grácie a dále k tzv. Rendez-vous – Dianinu chrámu. Odtud možnost přejezd autobusem k zámečku Belveder nebo dále pěšky (celkem cca 11 km). Odpoledne prohlídka ZÁMKU VALTICE a VALTICKÉHO PODZEMÍ. Ochutnávka vína ve sklípku.
4. den (út): Perla jihovýchodní Moravy zámek MILOTICE – jedinečně zachovaný komplex barokních staveb a zahradní architektury. Z Kobylí pak vyjdeme na rozhlednu STEZKA MEZI VINOHRADY a dále pohodovou pěší trasou mezi vinohrady dojdeme do ČEJKOVIC. Návrat do Prahy v podvečerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
535-01 5.6 - 8.6.2021 4 990,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • průvodce
  • dopravu autobusem
  • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x polopenzi

Fakultativně

  • pojištění storna zájezdu (příplatek: 80 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 900 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist