Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii - zpět letecky

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii - zpět letecky
další fotografie »

Zájezd propojující pobytové dny na pobřeží Andalusie s návštěvou měst, která lze bez nadsázky nazvat „perlami Španělska“. V pohoří Sierra Nevada navštívíme Granadu a palác Alhambra. Vyjedeme do britské kolonie na Gibraltar, uchvátí nás Ronda, malebné městečko ve skalní rozsedlině. Projdeme se přírodními parky, navštívíme známé jeskyně a bílá městečka. Ve výčtu nebude chybět ani Málaga, Sevilla, Córdoba nebo Toledo. Cestou do Andalusie navštívíme Barcelonu a Valencii při zpáteční cestě prohlídka Madridu.


Program zájezdu

1. den (čt): Odjezd v ranních hodinách.
2. den (pá): Devítihodinová prohlídka města BARCELONA - metropole Katalánska (zajímavá gotická čtvrť, přístav, vrch Montjuic, tepna starého města La Rambla a hlavně velké množství staveb slavného španělského architekta Antoni Gaudího – Sagrada Familia, Tři Grácie, La Pedrera aj.). Přejezd na ubytování.
3. den (so): Cesta do Andalusie , prohlídka centra VALENCIE , které je třetím největším městem Španělska a je bohaté na různé památky. Město má neopakovatelnou atmosféru, rušný přístav a je proslulé svými slavnostmi a fiestami. Dochovaly se zde středověké hradby s věžemi a několik starobylých kostelů včetně katedrály La Seo. Pokračování v cestě na jih.
4. den (ne): GRANADA (UNESCO) - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem).
5. den (po): Pobyt u moře.
6. den (út): Výlet na GIBRALTAR - britská kolonie, pevnost střežící průliv mezi Evropou a Afrikou, jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. Malebné bílé městečko ve vnitrozemí ve skalní rozsedlině RONDA, které svou romantikou uchvátí každého návštěvníka.
7. den (st): Pobyt u moře. Půldenní výlet do NERJI (letovisko a známé jeskyně Cuevas de Nerja s jeskynními malbami starými až 20 000 let).
8. den (čt): ANTEQUERA – bílé romantické město ležící v pohoří El Torcal s maurskou pevností, odkud jsou nádherné výhledy na centrum a široké okolí. Historické centrum je tvořeno převážně kostely z období renesance. Procházka v PŘÍRODNÍM PARKU TORCAL DE ANTEQUERA, kde vápencové skály tvoří rozsáhlé skalní městečko. Území je chráněnou krajinnou oblastí kvůli hojnému výskytu vzácných rostlin. Na závěr prohlídka města MALAGA – přímořské historické město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa.
9. den (pá): Pobyt u moře.
10. den (so): SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. CORDOBA (UNESCO) - jedinečná maurská mešita přestavěná na křesťanskou katedrálu, krásné zahrady starého Alcazaru, bílá židovská čtvrť s úzkými uličkami.
11. den (ne): TOLEDO (UNESCO) – krásná katedrála, dům malíře El Greca, synagoga Santa Maria la Blanca a Del Tránsito, romantické uličky bývalé maurské a židovské čtvrti.
12. den (po): Prohlídka MADRIDU – hlavní město Španělska, Královský palác, park Retiro, Plaza Mayor, Puerta del Sol. V podvečer transfer zpět na ubytování.
13. den (út): Dopoledne individuální volno v MADRIDU , před polednem transfer na letiště, odlet do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
137-01 19.9 - 1.10.2019 26 790,- Odjezd též z Plzně, Pardubic, Hradce Králové a Brna. Cesta zpět je letecky. rezervovat »
málo míst

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • letecká doprava Madrid - Praha
  • doprava autobusem
  • průvodce
  • 11x ubytování v hotelu (2lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím), z toho 6x ubytování v přímořském letovisku v oblasti Malagy
  • 6x polopenzi (při ubytování v hotelu u moře)
  • 5x snídani

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna do 40 000 Kč (příplatek: 660 Kč)
  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 5600 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist