Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Berlín a slavnost světel

Berlín a slavnost světel
další fotografie »

Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.

CK si vyhrazuje právo záměn jednotlivých objektů programu. Kupole Říšského sněmu může být uzavřena kvůli aktuálnímu provozu instituce, bývá do ní pouštěno omezené množství návštěvníků a hromadné rezervace někdy bývají zamítnuty. Prosím, uveďte zájem na přihlášce.


Program zájezdu

1. den (pá): Odjezd v ranních hod. BERLÍN (UNESCO), CHARLOTTENBURG, zámek pruských králů, třída Kurfürstendamm, Kaiser-Wilhelm Gedächtniskirche, Vítězný sloup, Braniborská brána, Potsdamer Platz a rozsáhlá nová výstavba (Sony Center), Berlínská zeď, bývalý hraniční přechod Checkpoint Charlie s Muzeem útěků aj.
2. den (so): BERLÍN , Říšský sněm (nutná rezervace), historický střed Berlína a Muzejní ostrov, moderní architektura Hauptbahnhof, třídy Unter den Linden a Friedrichstrasse, Opera, katedrála sv. Hedviky, Francouzský kostel, Humboldtova univerzita, dóm (hroby králů, z kupole výhled na město), Alexanderplatz s televizní věží (365 m), Červená radnice, dále muzea na Muzejním ostrově, variantně volno v parku a projížďka lodí po Sprévě, Festival světel – fantastická podívaná na barevně nasvícené město, bohaté doprovodné programy, možnost večerní prohlídky osvětleného Berlína v turistických busech (450 Kč, nutná rezervace), účast pozdě do noci.
3. den (ne): V noci odjezd, návrat do ČR ráno.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
471-01 11.10 - 13.10.2019 3 590,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 1x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
  • průvodce
  • CK si vyhrazuje právo záměn jednotlivých objektů programu.

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč)
  • 1x snídaně (příplatek: 200 Kč)
  • záloha za rezervaci prohlídky osvětleného Berlína v autobuse - 2 hodiny (příplatek: 450 Kč)
  • rezervace Reichstagu - kupole Říšského sněmu může být uzavřena kvůli aktuálnímu provozu instituce, bývá do ní vpuštěno pouze omezené množství návštěvníků a hromadné rezervace někdy bývají zamítnuty. Prosíme, uveďte tedy svůj zájem rovnou na přihlášku. (příplatek: 100 Kč)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 690 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist