Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm
další fotografie »

- se slevovou kartou Joker Card
- lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně

Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu.


Program zájezdu

1. den (út): Odjezd z ČR v časných ranních hod. do SAALBACHU . Cestou krátká prohlídka ZELL AM SEE , procházka k jezerní promenádě a dojezd do ÚDOLÍ GLEMMTAL na ubytování.
2. den (st): Seznámení s údolím GLEMMTAL, navštívíme krásný konec údolí - Talschluß, kde turisté pěšky, ostatní vláčkem dojedou do míst, kam auta už nesmí. Čeká nás nádherná turistika všech obtížností (doporučujeme nenáročnou, vrstevnicovou, celým koncem údolí pod vodopády), největší lanový park v této části Evropy, TOP OF, přejedeme (ev. přeletíme) zavěšeni na laně přes celý Glemmtal, navíc Ďábelská voda, dřevěný svět a GOLDEN GATE BRIDGE, nejdelší visutý most v Alpách.
3. den (čt): Autobusem do sousedního údolí, lanovkou z LEOGANGU vyjedeme na ASITZ a přejdeme panoramatickou hřebenovou cestou na WILDENKARKOGEL (výhledy na Steineres Meer a Leoganger Steinberge), pokračujeme kolem jezírka na KOHLMAISKOPF, zdatnější turisté mají možnost přejít až na Asitz nebo Geierkogel. Rodiny s dětmi mohou absolvovat Montelinovu zážitkovou cestu. Návrat do Saalbachu lanovkou nebo pěšky.
4. den (pá): HINTERGLEMM , procházka městečkem, výjezd lanovkou na REITERKOGEL, množství turistických tras, mj. Alpská zahrádka a Kodok Berg (trasa plná překvapení a úkolů - soutěska, vodní děla...). Odpoledne vyjedeme lanovkou na protější vrchol ZWÖLFERHORN s úžasnými panoramaty a navečer projdeme pohádkový les.
5. den (so): Turistika nebo odpočinek v údolí Glemmtal, koupání v aquaparku v Saalbachu nebo výjezd kteroukoliv lanovkou v údolí - doporučujeme Schattbergbahn s výhledem na Vysoké Taury vč. Grossglockneru .
6. den (ne): Po snídani odjezd k prohlídce SALCBURKU (UNESCO), “Řím severu” - historické centrum, Getreidegasse, Domplatz, festivalový palác, hrad, zámek Mirabel s velkolepými zahradami... Navečer odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
306-01 9.7 - 14.7.2019 11 650,- Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna rezervovat »
málo míst
306-02 13.8 - 18.8.2019 11 650 Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna náhradník »
vyprodáno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Ubytování

Hotel **** nabízí prostorné, moderně zařízení dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány s vlastním příslušenstvím, Sat-TV a balkonem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness a saunový svět.

Stravování

bohatá snídaně, večeře o 4 chodech a salátový bufet

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 5x ubytování v hotelu**** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 5x polopenzi
 • průvodce
 • vstupy a lanovky karty Joker Card

Slevy

 • Slevy: děti se dvěma dospělými na pokoji
 • 1. termín – dítě do 12 let sleva 5700 Kč, dítě 13-16 let sleva 3500 Kč
 • 2. termín – dítě do 6 let sleva 6500 Kč, dítě 7-14 let sleva 3500 Kč.
 • Na vyžádání je možné ubytovat až 2 děti na pokoji.

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 2500 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist