Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Lázeňský trojúhelník, hrady a kláštery západních Čech

Lázeňský trojúhelník, hrady a kláštery západních Čech
další fotografie »

Podrobně navštívíme oblast západočeských lázní, před 150 lety mondénní centrum Evropy, dnes již krásně restaurovaná lázeňská města i přírodní rarity, vřesoviště a rašeliniště, zajímavé hrady.


Program zájezdu

1. den (pá): Odjezd v ranních hodinách. Klášter premonstrátů TEPLÁ – s velkou klášterní knihovnou a chrámem Zvěstování Panny Marie. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – fascinující město proslavené poslední láskou J. W. Goethe a v současnosti zpívající fontánou. Rašeliniště KLADSKÁ – naučná stezka v historické honitbě ve Slavkovském lese.
2. den (so): CHEB – jediná říšská falc na území Česka, proslavená budova Špalíček na náměstí, Chebský hrad, místo proslulé zavražděním Albrechta z Valdštejna. SOOS – přírodní rezervace – malý český Yellowstone. Rašeliniště s mofetovými kráterky s unikajícím oxidem uhličitým a kloktajícím bahnem. Hrad SEEBERG – původně románský hrad ze 13. stol. FRANTIŠKOVY LÁZNĚ – městská památková rezervace, malé pohodové empírové lázně s nenarušenou slohovou jednotou lázeňského centra.
3. den (ne): Královský hrad a město LOKET , dnes krásně zrekonstruované, proslavené Karlem IV. a nejstarším meteoritem na světě. KARLOVY VARY – největší české lázně proslulé teplými prameny, zejména nejznámějším Vřídlem, i příjemnými procházkami v okolních lesích (procházka ke Kamzíkovi). Příjezd do Prahy večer.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
527-01 21.5 - 23.5.2021 3 790,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
  • 2x polopenze

Fakultativně

  • pojištění storna zájezdu (příplatek: 60 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 600 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist