Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Thajsko Phi Phi Islands

Phi Phi Islands

Ko Phi Phi je malé souostroví v provincii Krabi v Jižním Thajsku. K souostroví náleží tyto ostrovy: Ko Phi Phi Don – největší a jediný obydlený ostrov Ko Phi Phi Leh – menší ostrov, ležící jižně od Ko Phi Phi Don. Získal na popularitě po natočení filmu Pláž, jehož některé scény se natáčely právě zde. Ko Mai Phai („Bambusový ostrov“) – malý ostrůvek, ležící severně od Ko Phi Phi Don, s několika dobrými plážemi Ko Yung – ostrov ležící severně od Ko Phi Phi Don. Na východním pobřeží se nacházejí kamenité pláže, na úpatí kopců písečné pláže. V okolí je mnoho pestrobarevných korálových útesů. Bida Nok a Bida Nai


Poznávací zájezdy Phi Phi Islands

Severní i jižní Thajsko - velký okruh

Thajsko - Severní i jižní Thajsko - velký okruh
Vzdálené země | 13-denní | od 56 990
Vydejte se s námi do pohádkové země – exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak překrásné kulturní památky připomínající bohatou historii (Khmérské období – Lop Buri, období Sukhotai – památky v Sukhothai, období Ayutthaya – chrámy v Ayutthayi…více »

Památky královského Thajska i jižní ostrovy

Thajsko - Památky královského Thajska i jižní ostrovy
Vzdálené země | 10-denní | od 47 990
Thajsko je okouzlující exotickou destinací, která díky nesmírnému množství turistických atraktivit nikdy nezklame.Tento zájezd je určen spíše náročnějším klientům, kteří ovšem chtějí podrobně poznat památky a ruch hlavního města Thajska Bangkoku…více »
systém Open Travel Network
TOPlist