Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Zermatt

Na pomezí Švýcarska a Itálie se rozkládá jedna z nejžádanějších lyžařských oblastí s dominantou jedné z nejkrásnějších hor Evropy 4478 metrů vysokým Matterhornem.
Terény:
Samotná výška vrcholu Gobba di Rollin 3899 metrů odkud začínají lyžařské tratě o celkové délce 350 kilometrů je úctyhodná. Z vrcholu Gobba di Rollin lze najednou sjet až do městečka Valtournenche a překonat tím výškový rozdíl 2375 metrů. Výborné lyžařské terény se nachází také na švýcarské straně a proto doporučujeme rozšíření skipasu na celou oblast Cervinia - Zermatt, včetně dvou ledovců Gornergratt a Rothorn. Za nejlepší lyžařskou oblast lze považovat sjezdy z oblasti Gornergratt, kam vyváží lyžaře typická švýcarská jednokolejnicová zubačka. Za prohlídku stojí také středisko Zermatt. Na sjezdech z vrcholu Kleine Matterhorn si přijdou na své zkušenější lyžaři. Příznivci snowboardingu naleznou v celé oblasti čtyři snowparky. Celá oblast je přímo rájem pro vyznavače jízdy volným terénem a heliski.
Aprés ski:
Restaurace, bary, obchody, diskotéky, zimní stadion a noční lyžování.

 

Sjezdové tratě: 34/92 km, 70/217 km, 22/41 km
Běžecké tratě:
22 km
Lanovky:
Poma 28, sedačka 17, kabina 23
Vzdálenost z ČR:
Praha 1115 km, Brno 1170 km


Poznávací zájezdy Zermatt

Švýcarské hory a termální lázně

Švýcarsko - Švýcarské hory a termální lázně
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 8-denní | od 13 490
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.více »

Švýcarsko pro seniory - Wallis s kartou

Švýcarsko - Švýcarsko pro seniory - Wallis s kartou
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 8-denní | od 14 390
- místní lanovky a busy v ceně Lehká pěší turistika v nádherné oblasti pod „čtyřtisícovkami“ Walliských Alp Vás zavede do středisek Saas Grund, Saas Fee a okolí, kde projdete řadu krásných údolí, panoramatických cest, vyjedete lanovkami k úžasným…více »

Švýcarsko - léto pod Matterhornem

Švýcarsko - Švýcarsko - léto pod Matterhornem
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 8-denní | od 14 390
Matterhorn je díky své nezaměnitelné siluetě nejznámější, nejobdivovanější a nejfotografovanější horou světa. Díky různým pohlednicím a reklamám ji znají lidé, kteří v horách v životě nebyli. Strávit několik dní v blízkosti této hory znamená…více »

Švýcarsko, alpský okruh

Švýcarsko, alpský okruh
Krátkodobé poznávací zájezdy | 7-denní | od 10 990Doporučujeme
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do…více »

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2022

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

Itálie - Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí
Podrobné poznávací zájezdy | 9-denní | od 13 690
Tento zájezd je svým zaměřením poznávací zájezd bez výrazné pěší turistiky. Zachycuje mozaiku nejkrásnějších alpských partií pěti zemí pro milovníky horských scenérií. Vydejte se s námi za nejznámějšími vysokohorskými velikány – německou Zugspitze,…více »
systém Open Travel Network
TOPlist