Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Nízké Tatry

Rozlohou je to největší národní park Slovenska, 3 zpřístupněné jeskyně (Demänovská jeskyně svobody, Demänovská ledová jeskyně, Bystrianská jeskyně - speleoterapie), rarita = jeskyně mrtvých netopýrů. Nejvyhledávanějšími středisky jsou Jasná a Tále, které poskytují návštěvníkům všechny možnosti strávení zajímavé letní dovolené. Mimo turistiky, horolezectví, cykloturistiky, raftingu a sportovních letů si přijdou na své i milovníci golfu (18-jamkové golfové hřiště Grey Bear na Táloch připravilo na letní sezónu 2004 nabídku zajímavých pobytů pro nejmenší)


Poznávací zájezdy Nízké Tatry

NP Malá Fatra a Západní Tatry ze slovenské i polské strany

Slovensko - NP Malá Fatra a Západní Tatry ze slovenské i polské strany
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 7-denní | od 7 990
Slovensko je sice malá země na východ od našich hranic, ale nabízí kromě krásných historických měst také nepřeberné množství přírodních krás. Nabízíme Vám možnost na našem týdenním zájezdu během jednodenních výletů s lehkou pěší turistikou prozkoumat…více »

Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

Slovensko - Národní parky Slovenska, památky a termální lázně
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 6-denní | od 8 490
Týdenní pobyt v oblasti Liptova je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, NP Velká Fatra patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist