Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Gasteinertal

Romantický venkovský Dorfgastein, rušnější pompézní Bad Hofgastein, luxusní secesní Bad Gastein a vysokohorsky drsný Sportgastein tvoří Gasteinské údolí, nacházející se 100 km jižně od Salzburgu na okraji oblasti Ski Amadé. Oblast byla dějištěm mistrovství světa v Alpském lyžování 1958, koná se zde každoroční závod světového poháru ve snowboardingu a do konce 80. let i pravidelné závody Světového poháru žen v alpských disciplínách svědčící o bohaté nabídce těch nejtěžších tratí. Vysoký podíl kabinek a moderních sedačkových lanovek zajišťuje pohodlnou přepravu za lyžařskými zážitky. Kvalitní sněhové podmínky pro lyžování jsou zde od začátku listopadu do pozdního jara. Nalezneme zde velmi různorodou nabídka lyžování, v Bad Gastein především Graukogel s náročnými závodními sjezdovkami a severní svahy Stubnerkogelu se sportovními červenými sjezdovkami či s možností freeridu. Nabídka Hofgasteinu se zaměřuje především na carving a nenáročné lyžaře, Dorfgastein propojený se sousedním Großarlským údolím, nabízí členitou lyžařskou houpačku ideální pro carving i sportovní lyžaře, již dvakrát oceněnou za nejlepší lyžařský terén Rakouska a v neposlední řadě Sportgastein nabízí vysokohorské sjezdy pro milovníky rychlé jízdy, jízdu hlubokým sněhem a náročný freeride severním svahem Kreuzkogelu. Na začínající i zkušené snowboardisty čekají snowparky Schischaukel Grossarltal s halfpipe, několika jumpy a slidy či Skischaukel Dorfgastein s halfpipe a quarterpipe. Najdeme zde i sáňkařské dráhy, trasy pro pěší turistiku a výpravy na sněžnicích, několik bazénů s teplotou vody až 34°C, sauny a solária, bylinkové koupele a především léčivé radonové proudy (40 - 50 °C) nabízené v nově zrekonstruovaných termálních lázních v Bad Gasteinu nebo v moderních, před 4 roky otevřených lázních Alpen Therme v centru města Bad Hofgastein.


Poznávací zájezdy Gasteinertal

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

Rakousko - Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 6-denní | od 11 680Doporučujeme
V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí…více »

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

Rakousko - Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein
Krátkodobé poznávací zájezdy | 4-denní | od 7 590Doporučujeme
V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m příjemné lázeňské středisko Bad Gastein, který je oblíbený pro své horské klima a velmi zdravý vzduch.více »
systém Open Travel Network
TOPlist