Advent v Salcburku a Berchtesgadenu

2 denní zájezd   Rakousko Rakousko    Krátkodobé poznávací zájezdy

   ubytování: hotel ***       doprava: autobusem       strava: snídaně   


Pár důvodů proč vyrazit na tento víkend: pohodový den v nejkrásnějším koutu německých Alp, dostatek času na adventní trhy v Salcburku, romantická plavba zimním jezerem, prohlídka solného dolu ... Organizátorem zájezdu je CK Permon.


Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 5:30 hodin. SALCBURK - prohlídka města a slavné vánoční trhy, možnost návštěvy Mozartova rodného domu či pevnosti. Doporučujeme nevynechat žádné ze salcburských adventních trhů: před dómem, na rezidenčním náměstí, v pevnosti či u zámku Mirabell. Ubytování v hotelu v solných lázních Bad Reichenhall.
2. den: Pohodový den v národním parku BERCHTESGADEN: plavba lodí po Königssee ke světoznámému kostelu sv. Bartoloměje, prohlídka solného dolu (podzemní solné jezero, hornický vláček, dvě skluzavky, podzemní lanovka aj.). Adventní trhy u zámku v Berchtesgadenu. Berchtesgaden je také znám svými jedinečnými vánočními ozdobami - originální produkty můžete vidět nejen v obchodech, ale i v expozici v zámku Adelsheim. Návrat do Prahy mezi 22:00 a 24:00 hod.

Cena obsahuje:

  • dopravu autokarem
  • průvodce
  • 1x nocleh v hotelu*** se snídaní

Fakultativně:

  • 1x večeře (příplatek: 450 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 300 Kč)
TOPlist