Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Sintra

Uprostřed obce najdeme Palácio Nacionál s krásně zdobenými sály a kónickými komíny, jež se staly ex-libris obce, která je společně s pohořím, z něhož odvozuje své jméno, na Seznamu dědictví UNESCO jako kulturní krajina. Další paláce: Pěna, Seteais (XVIII. století, dnes elegantní hotel) a Monserrate, známý svými zahradami a potůčky. Kostel S. Martinho (původně románský), Santa Maria (románsko-gotický sloh) a S. Pedro de Penaferrim (XV. - XVI. století). Poblíž stojí kostel S. Antonio do Penedo (XV. století) a poustevna Peninha (barokní keramické kachle). Muzeum hraček vystavuje přes 20 000 exponátů z XVI. až XX. století. V okolí Sintry se nachází kapucínský klášter z XVI. století a mys Cabo da Roca (nejzápadnější výběžek evropského kontinentu).


Poznávací zájezdy Sintra

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 13-denní | od 29 990Doporučujeme
Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat…více »

Portugalsko - prodloužená varianta

Portugalsko - Portugalsko - prodloužená varianta
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 28 390Doporučujeme
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.více »

Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 7-denní | od 27 990
Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami, z nichž mnohé jsou zařazeny na seznam UNESCO.více »

Lisabon - letecky

Lisabon - letecky
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 21 990
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné…více »
systém Open Travel Network
TOPlist