Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Porto

Nejvýznamnější město severu, jehož jméno slyšíme v názvu známého vína i samotného Portugalska, bylo zařazeno na Seznam světového dědictví UNESCO. Charakteristické malebné čtvrti starého města svažující se k řece a ruch v obchůdcích v centru stojí zcela jistě za pěší procházku. Tipy pro návštěvníky: Burzovní palác, románsko-gotická katedrála, románský kostel Cedofeita, Torre dos Clérigos (Věž kleriků) - ex-libris města (architekt Nassoni) a kostel stejného jména; původně románský kostel S. Francisco s pozlacenou dřevěnou výzdobou interiéru a kostel Carmo, jehož fasádu tvoří nástěnné keramické kachle - azulejos. Muzea: Soarese dos Reis, Casa de Serralves, Muzeum v domě Guerry Junqueira a romantické muzeum v Quinta de Macieirinha (Jablůňkový sad). Důležité upozornění: nezapomeňte navštívit vinné sklepy v Gaie a ochutnat portské víno.


Poznávací zájezdy Porto

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 13-denní | od 29 990Doporučujeme
Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat…více »

Portugalsko - prodloužená varianta

Portugalsko - Portugalsko - prodloužená varianta
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 28 390Doporučujeme
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.více »

Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 7-denní | od 27 990
Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami, z nichž mnohé jsou zařazeny na seznam UNESCO.více »

Porto, víno, památky a řeka Douro

Porto, víno, památky a řeka Douro
Krátkodobé poznávací zájezdy | 5-denní | od 20 990
Říká se, že návštěva druhého největšího portugalského města Porta je vždy pro návštěvníka, který sem zavítal poprvé, nečekaně příjemným překvapením. A do některých měst se musíte vracet, aby vás pustila k sobě. Staré Porto je půvabně naskládané…více »

Lisabon - letecky

Lisabon - letecky
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 21 990
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné…více »
systém Open Travel Network
TOPlist