Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Porto

Nejvýznamnější město severu, jehož jméno slyšíme v názvu známého vína i samotného Portugalska, bylo zařazeno na Seznam světového dědictví UNESCO. Charakteristické malebné čtvrti starého města svažující se k řece a ruch v obchůdcích v centru stojí zcela jistě za pěší procházku. Tipy pro návštěvníky: Burzovní palác, románsko-gotická katedrála, románský kostel Cedofeita, Torre dos Clérigos (Věž kleriků) - ex-libris města (architekt Nassoni) a kostel stejného jména; původně románský kostel S. Francisco s pozlacenou dřevěnou výzdobou interiéru a kostel Carmo, jehož fasádu tvoří nástěnné keramické kachle - azulejos. Muzea: Soarese dos Reis, Casa de Serralves, Muzeum v domě Guerry Junqueira a romantické muzeum v Quinta de Macieirinha (Jablůňkový sad). Důležité upozornění: nezapomeňte navštívit vinné sklepy v Gaie a ochutnat portské víno.


Poznávací zájezdy Porto

Portugalsko - prodloužená varianta

Portugalsko - Portugalsko - prodloužená varianta
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 25 990
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.více »

Porto, víno, památky a řeka Douro

Portugalsko - Porto, víno, památky a řeka Douro
Krátkodobé poznávací zájezdy | 5-denní | od 16 990
Říká se, že návštěva druhého největšího portugalského města Porta je vždy pro návštěvníka, který sem zavítal poprvé, nečekaně příjemným překvapením. A do některých měst se musíte vracet, aby vás pustila k sobě. Staré Porto je půvabně naskládané…více »
systém Open Travel Network
TOPlist