Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Évora

Toto město-muzeum založili Římané. Jeho historické centrum zařadilo UNESCO na Seznam světových kulturních památek: římský chrám z II. století, katedrála s muzeem sakrálního umění, poustevna S. Brás (goticko-mudéjarský styl), kostel S. Francisco (s kostnicí) a kostel S. João Baptista (goticko-manuelský sloh), kostel Nossa Senhora dá Graga (s klášterem), kostel S. Antáo a S. Vicente (manýrismus). Paláce: arcibiskupský palác, palác krále Manuela a vévodů z Cadavalu. Za pozornost stojí ještě: náměstí Giraldo s podloubím ze šestnáctého století, akvadukt, klášter Santa Clara, Santa Helena do Calvario a klášter Convento dos Lóios (z toho je dnes pousada), univerzita, staré židovské ghetto, Muzeum Évory a Muzeum dekorativního církevního umění.


Poznávací zájezdy Évora

Portugalsko - prodloužená varianta

Portugalsko - Portugalsko - prodloužená varianta
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 26 990
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.více »

Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 8-denní | od 25 990
Portugalsko nepatří k velkým evropským zemím, ale pro jeho významné kulturní bohatství je ročně navštíveno miliony turistů. Poznejte s námi krásná historická města Lisabon, Alcobaca, Tomar, Coimbra a Porto. Zavítáme i na jedno z nejznámějších…více »

Lisabon - letecky

Portugalsko - Lisabon - letecky
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 19 390
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné…více »
systém Open Travel Network
TOPlist