Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Évora

Toto město-muzeum založili Římané. Jeho historické centrum zařadilo UNESCO na Seznam světových kulturních památek: římský chrám z II. století, katedrála s muzeem sakrálního umění, poustevna S. Brás (goticko-mudéjarský styl), kostel S. Francisco (s kostnicí) a kostel S. João Baptista (goticko-manuelský sloh), kostel Nossa Senhora dá Graga (s klášterem), kostel S. Antáo a S. Vicente (manýrismus). Paláce: arcibiskupský palác, palác krále Manuela a vévodů z Cadavalu. Za pozornost stojí ještě: náměstí Giraldo s podloubím ze šestnáctého století, akvadukt, klášter Santa Clara, Santa Helena do Calvario a klášter Convento dos Lóios (z toho je dnes pousada), univerzita, staré židovské ghetto, Muzeum Évory a Muzeum dekorativního církevního umění.


Poznávací zájezdy Évora

Portugalsko - prodloužená varianta

Portugalsko - Portugalsko - prodloužená varianta
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 27 980Doporučujeme
Tento podrobný okruh Portugalskem propojuje poznávání věhlasných památek této roztomilé země s návštěvou přírodně zajímavého pobřeží jedinečného pobřeží Algarve.více »

Portugalsko - velký okruh letecky

Portugalsko - Portugalsko - velký okruh letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 7-denní | od 27 990
Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami, z nichž mnohé jsou zařazeny na seznam UNESCO.více »

Lisabon - letecky

Portugalsko - Lisabon - letecky
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 20 990
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné…více »
systém Open Travel Network
TOPlist