Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Dalsnibba

Až na samotný vrchol Dalsnibby do nadmořské výšky 1495 metrů lze vyjet autem po zaplacení mýtného. Z vrcholu se otevírá fantastický pohled na Fjell, dolů na serpentiny a na Gairangerfjord. Z této výše se jeví lodě, které tam proplouvají, a auta na serpentinách, jako dětské hračky. Zvlášť krásně je na Dalsnibbě, když slunce, stojící na západě, posílá své poslední paprsky do fjordu a temena hor se třpytí zlatem. Cesta do Geirangerfjordu je dlouhá 24 km a musí překonat téměř 1500 výškových metrů po dobře řešené silnici s množstvím zatáček. Silnice byla dokončena roku 1895 a je na ní 20 velmi úzkých až vlásenkovitých zatáček.


Poznávací zájezdy Dalsnibba

Norské fjordy

Norsko - Norské fjordy
Podrobné poznávací zájezdy | 10-denní | od 13 990
Zájezd do střední části Norska Vás zavede za krásami kouzelné severské přírody, do centra nejvyššího pohoří Jotunheimen, k nejkrásnějšímu fjordu Geiranger i na pobřeží Atlantického oceánu. Cestou do Norska navštívíte dvě hlavní města, Oslo v…více »

Norské fjordy - letecky

Norsko - Norské fjordy - letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 6-denní | od 32 500
Tento letecký poznávací zájezd je sestaven tak, aby i bez turisticky náročného programu zahrnul všechna známá místa Norska, po jejichž zhlédnutí většina lidí touží. Čeká na vás dovolená v Norsku, jak má být. Zájezd obsahuje dvě památky UNESCO:…více »

Nejkrásnější místa Norska - letecky

Norsko - Nejkrásnější místa Norska - letecky
Podrobné poznávací zájezdy | 13-denní | od 33 490
Romantické přírodní scenérie, fjordy zařezávající se stovky kilometrů hluboko do vnitrozemí, kouzelné vodopády, vstřícnost seveřanů v zemi půlnočního slunce, vlast Vikingů, zdánlivě nedostupné ledovce, nádherné souostroví Lofoty a Vesterály…více »
systém Open Travel Network
TOPlist