Termální lázně u jezera Balaton

6 denní zájezd   Maďarsko Maďarsko    Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

   ubytování: hotel       doprava: autobusem       strava: polopenze   

Propozice zájezdu

Balaton patří určitě mezi nejnavštěvovanější destinace Maďarska. Na našem zájezdu poznáte ty nejznámější termální lázně, města a místa této oblasti.

Ubytování: Hotel EZÜSTPART **
Hotel Ezustpart má ideální polohu přímo u jezera Balaton ve městě Siófok. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, jídelní sál, společenská místnost, vnitřní bazén, jacuzzi a sauna. V hotelu jsou výtahy. Pokoje pro 2 osoby s možností přistý́lky jsou vybaveny koupelnou se sprchový́m koutem, WC, minibar a TV, některé pokoje mají balkon.


Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. SZÉKESFEHÉRVÁR - prohlídka starobylého města (kostel sv. Imricha, Říšské jablko, Zahrada zřícenin, bazilika sv. Štěpána), které bylo po Esztergomu nejvýznamnější město maďarského království - korunovace a pohřby uherských panovníků. Odpoledne pobyt v termálních lázních ÁRPÁD postavených ve stylu tureckých lázní, příjezd do Siofóku ve večerních hodinách.
2. den: SZÁNTÓDPUSZTA - skanzen lidové architektury 18. a 19. st., sladkovodní akvárium s faunou a flórou Balatonu. Odpoledne pobyt v termálních lázních GALERIUS postavených ve stylu starořímských lázní.
3. den: KESZTHELY - zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). Odpoledne pobyt v lázních HÉVÍZ - největší biologicky aktivní termální jezero v Evropě.
4. den: Procházka národním parkem po poloostrově TIHÁNY, na kterém se nachází klášter z 11. st. Odpoledne pobyt v termálních lázních AGÁRD.
5. den: SIÓFOK - prohlídka města a přístavu, návštěva místní tržnice. Odpoledne pobyt v termálních lázních IGAL.
6. den: Po snídani odjezd, půldenní pobyt v termálních lázních LIPÓT. V pozdních večerních hodinách návrat do ČR.

Cena obsahuje:

  • 5x ubytování v hotelu s polopenzí
  • dopravu autobusem
  • vstupné do hotelového bazénu, jacuzzi a sauny
  • průvodce

Slevy:

  • 3. osoba na přistýlce (sleva: -500 Kč)

Fakultativně:

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1200 Kč)
TOPlist