Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Zadar

Zadar je hlavním střediskem sev. Dalmácie, důležitým dopravním uzlem a místem přímořské rekreace. Je to historicky významné město. O jeho římské minulosti svědčí urbanistické řešení města i množství nálezů a zbytků římských staveb. Jednou z nejpozoruhodnějších památek je předrománský patrový kostel z 9. stol., rotunda sv. Donata. Je to mohutná 27 m vysoká stavba. S ní sousedí trojlodní katedrála sv. Anastácie, monumentální románská stavba. Kromě množství jiných hist. památek stojí za prohlídku Archeologické muzeum, Národní muzeum, Moderní galerie nebo výstava Zlato a stříbro Zadaru.


Poznávací zájezdy Zadar

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Chorvatsko - Národní parky a přírodní krásy Chorvatska
Pobytově poznávací zájezdy | 10-denní | od 12 490
Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat…více »

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

Chorvatsko - Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 6 790Doporučujeme
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.více »
systém Open Travel Network
TOPlist