Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Trogir

Dalmatské město na ostrůvku v úžině mezi pevninou a ostrovem Čiovo budí dojem krásných kulis k renesančnímu dramatu. Původní dórská osada Tragurion ze 3.stol. př.n.l. se ve středověku stala jedním z významných kulturních středisek Dalmácie. Části středověkých hradeb, pevnost sv. Marka, historické domy v úzkých uličkách a kamenný most, spojující ostrov s pevninou, to vše tvoří unikátní celek. Perlou Trogiru je katedrála sv. Vavřince, původně románská bazilika s gotickými a renesančními prvky, jejíž třípatrová zvonice tvoří dominantu města. Turistické středisko Medena a Vranica u staré rybářské vesničky Seget, kam vede promenáda, nabízí širokou škálu sportovních a zábavních příležitostí.


Poznávací zájezdy Trogir

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Chorvatsko - Národní parky a přírodní krásy Chorvatska
Pobytově poznávací zájezdy | 10-denní | od 12 490
Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat…více »

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

Chorvatsko - Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd
Krátkodobé poznávací zájezdy | 6-denní | od 6 790Doporučujeme
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.více »
systém Open Travel Network
TOPlist