Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Malé a bílé Karpaty + historická města západního Slovenska

Malé a bílé Karpaty + historická města západního Slovenska
další fotografie »

Tento různorodý zájezd na Slovensko propojuje výlety v Malých a Bílých Karpatech (mezi skalisky s nádhernými výhledy), návštěvu významných slovenských historických měst (Trnava, Trenčín, Bratislava) s koupáním ve slovenských termálních lázních (Piešťany).


Program zájezdu

1. den (ne): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Prohlídka metropole Slovenska BRATISLAVY . Dojezd do lázní PIEŠŤANY na ubytování.
2. den (po): Dopoledne pěší výlet v romantické části pohoří BÍLÉ KARPATY. Skalní útesy VRŠATECKÁ BRADLA, ve kterých se vyjímají pozůstatky královského pohraničního hradu VRŠATEC. Odpoledne návštěva jednoho z historicky nejvýznamnějších měst na Slovensku TRENČÍNA .
3. den (út): Výlet do pohoří MALÉ KARPATY. Pěší výlet na vyhlídkový vrch BRADLO s mohylou M. R. Štefánika, spoluzakladatele Československé republiky, která je dílem známého architekta D. Jurkoviče. Odpoledne možnost koupání v termálním koupališti v PIEŠŤANECH nebo pro zájemce výlet k mohutným zříceninám ČACHTICKÉHO HRADU.
4. den (st): Tento den navštívíme místa na „malokarpatské vinné stezce“. Cestou na jih nejprve fotozastávka u zámku v BUDMERICÍCH. Následuje návštěva zámku ČERVENÝ KAMEŇ, jednoho z největších a nejzachovalejších hradů Slovenska. U malebného vinohradnického městečka MODRA podnikneme výlet na nejkrásnější rozhlednu v MALÝCH KARPATECH na VELKÉ HOMOLI, odkud je kruhový rozhled po Malých Karpatech.
5. den (čt): Výlet do západní části pohoří MALÉ KARPATY. Z obce PLAVECKÝ MIKULÁŠ pěší výlet PLAVECKÝM KRASEM k Dubovému vršku a na nejrozsáhlejší seskupení skal KRŠLENICI. Odpoledne návštěva historického města TRNAVA , universita, biskupství, katedrála, řada kostelů a měšťanských domů.
6. den (pá): Návštěva starobylého DEVÍNSKÉHO HRADU , postaveného na vysokém bradle, které ční přímo nad ústím řeky Moravy do Dunaje. Pěší výlet k jedinečným pískovcovým útvarům SANDBERG. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
525-01 22.8 - 27.8.2021 8 590,- Odjezd též z Brna. rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím)
  • 5x polopenzi

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloha a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 1/1 pokoj není možný
systém Open Travel Network
TOPlist