Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II

Zámky a zahrady Rakouska a Maďarska + termální lázně Bük II
další fotografie »

Tento program je sestaven pro milovníky romantických zámků a jejich zahrad. Navštívíte zámky a zahrady na rakouské i maďarské straně, odpočinete si v termálních lázních Bük i Hevíz.


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd v časných ranních hodinách. První zastávkou je renesanční zámek ROSENBURG – úchvatný zámecký komplex okouzlí návštěvníky svými historickými sály a komnatami, vzácnými obrazy a starožitnostmi. Zastávka v městečku KÖSZEG s velmi pěkně dochovaným centrem města, historickým náměstím a hradem. Dojezd na ubytování do maďarských termálních lázní Bük .
2. den (ne): Návštěva rakouského města EISENSTADT, které je metropolí Burgenlandska a nachází se zde dům J.Haydna a ZÁMEK ESTERHÁZY – jeden z nejkrásnějších barokních zámků v Rakousku (Zrcadlová síň, Malý čínský salón, koncertní Haydnův sál aj.). Odpoledne zastávka v ŠOPRONI - nejkrásnějším středověkém maďarském městě, připomínajícím svoji gotickou a barokní architekturou Český Krumlov.
3. den (po): Celodenní výlet k jezeru BALATON . Postupně navštívíme hrad SÜMEG , město a zámek KESZTHELY na jihozápadním konci Balatonu a na závěr dne i termální lázně HEVÍZ s koupáním v romantickém termálním jezeře.
4. den (út): Volno a relaxace v areálu termálních lázní (1 denní vstup v ceně).
5. den (st): Odjezd do Čech. Cestou zastávka na zámku LAXENBURG – kdysi velmi oblíbená rezidence Habsburků se dnes řadí mezi nejpůsobivější zámecké areály v Evropě. V rozlehlém zámeckém parku můžeme obdivovat Starý zámek, Modrý dvůr a další vzácné stavby. Za zvláštní zmínku stojí romantický „Františkův hrad“, který se vypíná na ostrůvku uprostřed rybníka. Dále rakouské lázeňské městečko BADEN, kde se nachází „Růžová zahrada“ v zámeckém parku, jejíž sbírka s dvousetletou tradicí zahrnuje 800 druhů růží. Pozdě večer návrat zpět do ČR.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
162-01 9.10 - 13.10.2021 7 990,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 4x nocleh v hotelu Piroška**** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 4x polopenzi
  • průvodce
  • vstup do hotelového wellness centra
  • 1denní vstup do lázní

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 2000 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist