Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Rozmanité rakouské Alpy - NP Vysoké Taury, Zillertálské Alpy, Wilder Kaiser

Rozmanité rakouské Alpy - NP Vysoké Taury, Zillertálské Alpy, Wilder Kaiser
další fotografie »

Zájezd nás zavede na rozhraní Salzburska a Tyrolska, do oblasti mezi velikány Kitzbüheler Alpen, Venediger Gruppe a Zillertaler Alpen. Navštívíme unikátní kaskádu mohutných Krimmlerských vodopádů, NP Vysoké Taury, vrchol Kitzbüheler Horn s úchvatným kruhovým rozhledem od skalnatých štítů Wilder Kaiser až po ledovce nejvyšších rakouských vrcholů a další přírodní skvosty této oblasti.


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Možnost výjezdu pozemní lanovkou ze střediska ELMAU na HARTKASER. Panoramatická cesta po hřebeni s překrásnými výhledy na WILDER KAISER i KITZBÜHELSKÉ ALPY.
2. den (ne): Výjezd lanovkou z městečka Neukirchen do výšky 2099 m. Cesta na WILDKOGEL (2225 m) – překrásné výhledy na vrcholy KITZBÜHELER ALPEN, GR. RETTENSTEIN A VENEDIGER GRUPPE na druhé straně. Vyhlídková cesta zpět do Neukirchenu.
3. den (po): Návštěva jedinečných mohutných KRIMMLERSKÝCH VODOPÁDŮ. Cesta po turistických chodnících v těsné blízkosti ohromující padající vodní masy. Pěší procházka romantickou dolinou KRIMMLER ACHENTAL podél stejnojmenného potoka. Možno dojít k chatě KRIMMLER TAUERNHAUS pod horské velikány VENEDIGER GRUPPE.
4. den (út): Výlet v centru národního parku VYSOKÉ TAURY. Výjezd lanovkou k chatě RUDOLFSHÜTTE, pěší turistika u jezera WEISSEE. Při pěkném počasí pokračování sedačkovou lanovkou na MEDELZ a výstup na MEDELZKOGEL s kruhovým rozhledem na okolní třítisícovky. Cestou domů zastávka u jezera ZELL AM SEE.
5. den (st): Přejezd do horského střediska KITZBÜHEL s malebným centrem. Výjezd po panoramatické silnici KITZBÜHELER PANORAMASTRASSE pod vrchol KITZBÜHELER HORN, který se jako dominanta celé oblasti tyčí nad městem Kitzbühel. Možnost procházky k alpské květinové zahradě nebo až na vrchol Kitzbüheler Horn (1 996 m.) s panoramatickými výhledy na Kitzbühelské Alpy a Vysoké Taury s nejvyšším vrcholem Rakouska Grossglocknerem.
6. den (čt): Výlet do nádherných ZILLERTÁLSKÝCH ALP do skupiny GERLOSGRUPPE. Autobusem výjezd mýtnou silnicí na GERLOS PASS až do výšky přes 1600 m. Výlet na vrchol PLATTEN KOGEL s pěknými výhledy.Vyhlídková cesta Leitenkammersteig k mohutné přehradě SPEICHER DURLASSBODEN. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem nebo mikrobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 5x polopenze

Slevy

  • Sleva 55+ (sleva: -300 Kč)

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist