Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Švýcarsko, hory a jezera

Švýcarsko, hory a jezera
další fotografie »

Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.


Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Ráno příjezd do Švýcarska - do FLIMSU , vycházka lesoparkem k vyhlídce na KAŇON ŘEKY RÝN, který je nazýván GRAND CANYON OF SWITZERLAND. Dále pes průsmyk OBERALP a FURKA, kde je možnost navštívit ledovcovou jeskyni, dojezd na ubytování.
3. den: Celodenní výlet do ZERMATTU - autobusem do Täsche , vláčkem do Zermattu možnost výjezdu zubačkou na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAT v nadm. výšce 3.130 m, k večeru návrat k ubytování.
4. den: Ráno nejprve odjezd do blízkého střediska SAAS FEE , které je nazýváno perlou Walliských Alp. Možnost výjezdu soustavou lanovek a Alpským metrem až na MITTELLALALIN do výšky 3500 metrů nad mořem, otáčivá restaurace a největší ledovcová jeskyně na světě. Odpoledne využijeme další lanovky v SAASKÉM ÚDOLÍ , které nás vyvezou k úžasným výhledům na ledovce a čtyřtisícovky. V případě špatného počasí návštěva města Brig . Návrat na večeři a nocleh.
5. den: Ráno odjezd do EMMENTÁLSK0HO ÚDOLÍ, kde se podíváme na ukázkovou sýrárnu, ochutnávka, možnost nákupu sýrů. Dále návštěva známé výrobny sušenek značky KAMBLY, spojená s ochutnávkou mnoha druhů. Odjezd k BODAMSKÉMU JEZERU do KOSTNICE, kde se podíváme na památky spojené s Mistrem Janem Husem. Večer odjezd ze Švýcarska.
6. den: Ráno příjezd do Prahy

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem
  • 3x ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x českou polopenzi
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 750 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist