Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Krkonoše z polské i české strany + kultura jižního Polska

Krkonoše z polské i české strany + kultura jižního Polska
další fotografie »

Tento zájezd Vás zavede za přírodou našich i polských nejvyšších hor Krkonoš na hřebeny s výhledy i do údolí s vodopády. Zájezd je obohacen o návštěvu Polska a dva výlety do Krkonoš z polské strany.


Program zájezdu

1. den (po): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Výjezd na ŠPINDLEROVKU na hřebeni na česko-polské hranici. Odtud více možností pěších tras zpět do Špindlerova Mlýna, které můžete zvolit dle své zdatnosti. Nejzajímavější vede po Cestě českopolského přátelství přes PETROVU BOUDU, MUŽSKÉ a DÍVČÍ KAMENY a VYSOKÉ KOLO (1508 m) ke SNĚŽNÝM JAMÁM. Dále v blízkosti pramene Labe přes LABSKOU BOUDU a kolem vodopádů Labským dolem zpět do Špindlerova Mlýna. Přejezd na ubytování do Harrachova.
2. den (út): Výlet do významného polského krkonošského střediska KARPACZ, prohlídka zdejší rarity – dřevěného kostelíka Wang přivezeného z Norska. Možnost výjezdu lanovkou na KOPU a pěší výlet na VRCHOL SNĚŽKY z polské strany. Zpět lanovkou z Kopy nebo nejzdatnější mohou sejít kolem jezera MALI STAW.
3. den (st): Výjezd lanovkou na ČERTOVU HORU (1020 m) kolem můstků (včetně mamutího – největšího skokanského můstku v Čechách), výhledy. Nenáročná cesta na STUDENOV s vyhlídkou na centrální část Krkonoš (Janova skála). Odtud po vrstevnici na RUČIČKY a přes vrchol Zadní plech (1210 m) ke známé křižovatce KRAKONOŠOVA SNÍDANĚ. Návrat do Harrachova malebným údolím Mumlavy, zakončený mohutným MUMLAVSKÝM VODOPÁDEM, nejnavštěvovanějším v Krkonoších.
4. den (čt): Začátkem dne procházky za vodopády Polska – VODOPÁD POTOKA KAMIENCZYK (27 m)a řeky SZKLARKY. Dále výstup na zříceninu HRADU CHOJNIK, odpoledne návštěva historického centra městečka JELENIA GÓRA.
5. den (pá): Hornické muzeum, v poledne odjezd. Cestou prohlídka nádherného zámku SYCHROV s krásným parkem. Příjezd ve večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 4x ubytování v hotelu Svornost s bazénem
  • 4x polopenzi

Fakultativně

  • pojištění léč. výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist