Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Itálie Zájezd č. 435

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna
další fotografie »

Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu. Nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti.


Program zájezdu

1. den (út): Odjezd ve večerních hodinách z ČR.
2. den (st): Ráno zastávka u hradu Tirol. Prohlídka zámku a zahrady TRAUTTMANSDORFF, v roce 2013 oceněna "Mezinárodní zahradou roku". Městečko MERANO s léčivými prameny a plné kaváren ve stylu belle epoque. Zastavíme u kaskády VODOPÁDŮ VARONE (Cascata Varone), místo kde vznikla unikátní podívaná z rozpadu ledovce Garda. Vodopád můžeme navštívit v několika výškových stupních a cesta mezi jednotlivými stupni je botanickou zahradou se středomořsko-horskou vegetací.
3. den (čt): U břehů LAGO DI GARDA ve městečku GARDONE RIVIERA budeme obdivovat množství květů, rostlin a stromů v botanické zahradě André Heller, prohlédneme si zahradu VITTORIALE. Jižně od Lago di Garda u VALLEGIO SUL MINCIO navštívíme pozoruhodný přírodní park a zahrady SIGURTÁ - vodní zahrada plná jezer a květů, léčivé bylinkové zahrady, jeskyně.
4. den (pá): Ráno trajektem přejedeme jezero Como a v městečku TREMEZZO navštívíme zahrady vily Carlotta, založené v 17. století. Fakultativní lodní výlet do městečka BELLAGIO, místo jenž inspirovalo kasino v Las Vegas, překrásné zahrady vily Melzi Giardini. Trajektem se vrátíme na západní pobřeží jezera a odjedeme na ubytování.
5. den (so): Navštívíme LOCARNO - fakult. vyjížďka lodí k ostrůvkům BRISSAGO. Na jednom z nich se nachází jedna z nejkrásnějších švýcarských zahrad, kde rostou vzácné stromy a květiny pocházející z teplých oblastí celého světa. Fakult. výjezd lanovkou k horské stanici Cardada (1.496 m n.m.), odkud se nám naskytne panoramatický výhled na jezero a horské vrcholy v okolí. Odjezd do ČR.
6. den (ne): Předpokládaný návrat v ranních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
435-01 27.4 - 2.5.2021 7 790 Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna. termín zrušen

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • trajekt přes jezero Como
  • 3x ubytování v hotelu*** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídani
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (platí se na místě)

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 3x večeře (příplatek: 960 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1800 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist