Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Colorado

Americký stát Colorado byl pojmenován podle řeky Colorado. Té dali jméno španělští objevitelé podle červené barvy bahna, které řeka unáší z hor. Území Colorada zahrnuje větší část Jižních skalnatých hor (Southern Rocky Mountains). Colorado na severu sousedí se státem Wyoming, na severovýchodě s Nebraskou, na východě s Kansasem, na jihu s Novým Mexikem a Oklahomou a na západě s Utahem. Je jedním ze tří amerických států, které nemají žádnou přírodní hranici (dále jsou to státy Utah a Wyoming). Colorado je proslulé svou krajinou – svými horami, lesy, plošinami, stolovými horami, kaňony, řekami a pouštěmi.


Poznávací zájezdy Colorado

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist