Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Canyonlands

Na soutoku Green a Colorado River se nachází Canyonlands. Ohromná masa valící se vody vyhlodala v pouštní krajině síť soutěsek a údolí. V dnešní době je toto dech beroucí území jedním z nejnedostupnějších míst v Severní Americe. Soutok řek způsobil, že jeden národní park je ve skutečnosti rozdělen na tři odlišné části. Část zvaná Island in the Sky je nejvíce oblíbená běžnými motorizovanými turisty. Je dobře přístupná a jsou odsud úchvatné výhledy na celý park. Tito návštěvníci si po cestě ještě mohou prohlédnout jakéhosi menšího bratříčka parku, státní park Dead Horse Point s neméně úchvatnými výhledy. Ti, kteří mají rádi putování s batohem pouštní krajinou si jistě vyberou spíše jižní část The Needles. Fantaskní krajina je lemována bílo oranžovými skalními věžemi a jehlami. Řada úžasných skalních útvarů je přístupná pouze pěšky. Můžete zde také nalézt ruiny staveb tajemné civilizace Anasazi nebo překrásné petroglyfy. Třetí část parku, The Maze je přístupná pouze terénními vozy a samozřejmě také pěšky. Tato část parku je nejméně navštěvovaná a je nutné mít dostatečné vybavení a zkušenosti.


Poznávací zájezdy Canyonlands

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist