Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Bryce Canyon

Křehké, štíhlé věže z fialového, oranžového a červeného vápence se vztyčují ze dna Bryce kaňonu. Spíše připomínají malbu zručného impresionistického malíře než výsledek působení větru a vody. Ač je místo oku lahodné, pro lidi nebylo žádnou pohádkou pro osídlení. Nejen díky drsným zimním klimatickým podmínkám. V bludišti ostrých skal se obtížně hlídal a posléze hledal zatoulaný dobytek. Dnes zde již nikdo nechová krávy, návštěvníci se kochají z vyhlídkových bodů východem a západem slunce, projíždějí autem podél okraje kaňonu či podnikají dlouhé výlety do nitra barevných skal. A hlavně fotografují a fotografují.


Poznávací zájezdy Bryce Canyon

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist