Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Arches

V národním parku Arches příroda experimentovala celé věky v oblasti moderního sochařství. 300 milionů let zde měla příroda na to, aby zde uložila několik vrstev sedimentů, odpařila moře a tlakem zformovala kompaktní a nekompaktní horniny. Na ty zapůsobila silou eroze s úctyhodným výsledkem v podobě skalních věží, jehlanů a hlavně oblouků. Těch je zde více jak 200. Díky jejich perfektním tvarům je někteří dokonce považují za pozůstatky ztracených civilizací. Mezi nejúžasnější útvary patří Landscape Arch, Delicate Arch či Double O Arch. Parkem vede 40 km dlouhá vyhlídková silnice. Pěší výlety pod kamenné oblouky jsou nezapomenutelným zážitkem.


Poznávací zájezdy Arches

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist