Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Los Angeles

Los Angeles je těžko uchopitelné místo. Je pouhým geografickým termínem, město samotné ve skutečnosti neexistuje. Skládá se z 19 předměstí, které obklopují centrální les mrakodrapů. Úspěch spokojeného pobytu v L.A. znamená nalezení té části města, která Vám vyhovuje, ostatní je nejlepší prostě ignorovat. Megapole je známá především jako centrum zábavního průmyslu, přes 90% zábavního průmyslu je odsud kontrolováno. Místo samotné má ale spíše špatnou pověst pro své problémy se smogem, dopravními zácpami, zemětřeseními. Přes tyto negativa jistě stojí zato navštívit město, které je proslulé svým bohatství a módou.


Poznávací zájezdy Los Angeles

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist