Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Zion

Před 13 miliony lety pokrývalo útesy a kaňony národního parku Zion dno moře. To se posléze odpařilo a říčka Virgin si počala razit cestu sedimentem. Od té doby se jí podařilo vytvořit více jak 700 metrů vysoké útesy. Na některé z nich vedou turistické chodníky, občas je nutné překonat úzká místa nad několika stometrovou hlubinou. Ale výhledy za trochu strachu stojí. A kde se vzal ten podivný název parku ? Když sem v šedesátých letech 19. století přišli první mormonští osadníci, byli místem naprosto unešeni a domnívali se, že konečně nalezli zemi zaslíbenou. Brigham Young ovšem prohlásil, že místo je sice nádherné, ale není to žádný Sion (Zion).


Poznávací zájezdy Zion

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist