Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Las Vegas

Peníze, peníze a zase peníze. Jsou v Las Vegas uctívány a všechny kreditní karty jim přinášejí své oběti. Bugsy Siegel vybudoval ve 40. letech minulého století hazardní město v poušti. Tento neuvěřitelný tah se ukázal jako geniální. Dnes zde naleznete paláce připomínající všechny města a období co kdy lidstvo spatřilo. Od umělého gejzíru, pirátskou bitvu až po antické město. Všude naleznete spoustu možností levného ubytování, jídla a laciných sázek. Vždyť "jednorucí bandité" - hrací automaty přijímají již pěticentové mince. Dle nátury zde lze prožít nádherných několik hodin, dní ale i týdnů. záleží jen na Vás.


Poznávací zájezdy Las Vegas

Nebyl nalezen žádný zájezd

Zadaným kritériím nevyhovuje žádný zájezd, zobecněte prosím kritéria vyhledávání.

Poznávací zájezdy s žádným dostupným termínem v roce 2020

Západ USA od severu k jihu

USA - Západ USA od severu k jihu
Vzdálené země | 20-denní | od 74 990
Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů - vyzkoušíte žár Údolí smrti, nejníže položeného, nejžhavějšího a nejsuššího místa Severní Ameriky, spatříte…více »

Národní parky USA

USA - Národní parky USA
Vzdálené země | 21-denní | od 74 990
Na základě našich osobních zkušeností jsme pro Vás pečlivě připravili okruh po americkém Západu tak, abyste poznali skutečně všechna nejpoutavější a nejdůležitější místa, která by měl v těchto oblastech turista navštívit. Podíváte se do národních…více »
systém Open Travel Network
TOPlist