Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Ötztal

Jedno z nejlepších ledovcových údolí v Rakousku nedaleko Innsbrucku dokáže nabídnout nejenom letní lyžování na ledovci v Söldenu, ale také bohaté mimolyžařské sportovní aktivity. Komplex termálních lázní Aqua Dome v Längenfeldu nabízí návštěvníkům klidnou relaxaci po celodenních túrách o okolních hřebenech, či výletech na horských kolech, paraglidingu, nebo jen výletech po okolních zimních střediscích. Nejmodernější lanovky Golden-Gate to the Glacier a Top Express, vynikajícím způsobem vybudovaná zasněžovací technika a prvotřídně upravené sjezdovky do 3.249 m n.m. představují pravý lyžařský ráj. Obce: Sautens, Oetz, Umhausen, Niederthai, Längenfeld, Gries, Sölden, Hochsölden, Zwieselstein, Vent, Obergurgl, Hochgurgl. Nadmořská výška: 800 - 2150 m.


Poznávací zájezdy Ötztal

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

Rakousko - Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 7-denní | od 11 990
Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním…více »

Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp

Rakousko - Alpy pro seniory - nádherná příroda Tyrolských Alp
Zájezdy s lehkou pěší turistikou | 4-denní | od 6 790
+ Innsbruck, zámek Ambras, Bad Tölz Tento zájezd bez nočních přejezdů je určen zejména pro klienty, kteří milují hory, ale preferují poznávání, vyhlídky bez pěší turistiky pouze s nenáročnými procházkami. Zájezd vás zavede na nejkrásnější místa…více »
systém Open Travel Network
TOPlist