Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Švýcarsko - Davosu a Klosters - s kartou, hotel***

Švýcarsko - Davosu a Klosters - s kartou, hotel***
další fotografie »

Davos je nejen místem konání Světového ekonomického fóra, ale především velmi známým a velmi luxusním lyžařským střediskem. Každoročně sem zavítá mnoho celebrit a známých osobností, např. princ Charles nebo náš bývalý prezident Václav Klaus. Davos je ale nejen zima a lyžování. Najdete zde vyhlášené klimatické lázně a množství letních turistických tras, které můžete pohodově prozkoumávat díky kartě, na kterou budete mít lanovky, busy i vlaky v oblasti Davos-Klosters zdarma. Ubytování je zajištěno v pěkném 3* hotelu a stravování je zajištěno jak na snídani, tak na večeři formou švédských stolů.


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den (ne): Příjezd do Švýcarska do DAVOSU . Dopoledne výjezd lanovkou na SCHATZALP , krátký okruh botanickou zahradou ALPINUM s cca 5 tisíci různými rostlinami. Zpět do Davosu pěšky nebo lanovkou. Ubytování.
3. den (po): Výjezd lanovkou na WEISSFLUHJOCH. Odtud panoramatickou cestou k chatě PARSENNHÜTTE. Dále pokračování cesty k horní stanici lanovky GOTSCHNAGRAT, kde sejdeme do Klosters , návrat do Davosu vlakem. Méně zdatní turisté mohou projít část panoramatické cesty a vrátit se z mezistanice.
4. den (út): Výlet do LICHTENŠTEJNSKA. Odjezd do horského střediska MALBUN, odkud vyjedeme lanovkou na SARIES na rakousko-lichtenštejnskou hranici s krásnými výhledy do obou zemí. Cestou GINAWEG dojdeme k PLATZENHÜTTE a odtud zpět do Malbunu. Pro méně zdatné turisty možnost panoramatické okružní cesty nad střediskem Malbun.
5. den (st): Výjezd lanovkou na JAKOBSHORN, odtud kolem jezera STADLERSEE na SERTIG DÖRFLI. Odtud buď pěšky údolím říčky Sertigbach nebo autobusem do Davosu . Zdatnější si mohou cestu prodloužit o výstup na JATZMEDER a k horní stanici lanovky na RINENHORN. Lanovkou sjedeme dolů do údolí a vlakem návrat do Davosu .
6. den (čt): Vlakem do KLOSTERS , odtud lanovkou na MADRISU , odtud přes Älpli-Schaffürggli a SAASER ALP do Davosu .
7. den (pá): Dopoledne vycházka k DAVOSSKÉMU JEZERU nebo výjezd lanovkou do mezistanice JAKOBSHORNBAHN na JSCHALP a přes MATTENWALD návrat do Davosu. Po poledni odjezd z Davosu do lázeňského střediska BAD RAGAZ . Vycházka do soutěsky TAMINASCHLUCHT s léčivými prameny. Pro zájemce relaxace v termálních lázních. Večer odjezd ze Švýcarska.
8. den (so): Návrat do Prahy v ranních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
313-01 3.8 - 10.8.2019 14 490,- Odjezd též z Plzně rezervovat »
málo míst

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Stravování

polopenze formou švédských stolů

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 5x ubytování v hotelu*** (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím)
  • 5x polopenze formou bufetu
  • průvodce
  • pobytová karta - lanovky, busy a vlak v místě zdarma

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist