Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Jezero Balaton a lázně Kehidakustány

Jezero Balaton a lázně Kehidakustány
další fotografie »

Hertelendy House je součástí hotelu Kehida Termal ****,
se kterým má společné některé vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » samoobslužná restaurace » bar » cukrárna » dětský miniklub » kosmetický salón » kadeřnictví » obchůdky » bankomat.
HOTEL HERTELENDY HOUSE: stylová společenská místnost s posezením, krbem a TV » wellness centrum » panoramatický výtah.
WELLNESS CENTRUM: whirlpool » finská sauna »
parní kabina » solarium » mini fitness.

Lázeňský areál
Léčebná část: 2 venkovní bazény (34-36°C), 2 vnitřní termální bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána- Do této části nemají přístup děti.

Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény (24°C - 34°C), obří skluzavky a dětský bazén (26-30°C). Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty.


Program zájezdu

1. den (út): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. FÖRTOD (UNESCO) - prohlídka zámku rodiny Esterháziů. Příjezd do lázní KEHIDAKUSTÁNY ve večerních hodinách.
2. den (st): Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY - moderní lázeňský areál v klidném prostředí maďarského venkova. Večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti HEVÍZ -EGREGY.
3. den (čt): Celodenní výlet - HEREND - jedna z největších světových keramických manufaktur, specializujících se na ruční malování porcelánu, která byla založena již roku 1826. VESZPRÉM - nejstarší a nejhezčí sídelní město uherských královen a prvního maďarského biskupství, které se rozkládá na pěti pahorcích. Procházka národním parkem po poloostrově TIHÁNY s opatstvím a skanzenem, možnost nákupu místních specialit.
4. den (pá): Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY . Fakultativně SÜMEG - prohlídka impozantního středověkého hradu, který patří k největším a nejkrásnějším v Maďarsku. KESZTHELY - "maďarské Versailles", prohlídka barokního zámku a muzea kočárů z dob monarchie, zastávka na břehu jezera BALATON .
5. den (so): Dopoledne prohlídka centra lázeňského městečka HEVÍZ s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice. Odpoledne pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY .
6. den (ne): Po snídani odjezd, polodenní pobyt v termálních lázních LIPÓT - jedny z nejmodernějších termálních lázní zasazené do krásného přírodního parku. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
156-01 21.5 - 26.5.2019 9 490,- Odjezd též z Kolína, Jihlavy a Brna rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Ubytování

Hotel HERTELENDY HOUSE****
Popis a poloha: Komfortní wellness hotel se nachází pouze cca 100 m od lázeňského areálu a je součástí hotelu Kehida Termal****, se kterým má společnou recepci a restauraci s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužnou restauraci, bar, cukrárnu aj. Hostům je k dispozici stylová prostorná společenská místnost s krbem a LCD TV, vlastní wellness centrum. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu.
Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 100 m).

Cena zahrnuje

  • 5x ubytování v hotelu Hertelendy House****
  • 5x polopenzi
  • vstupné do lázní
  • vstup do hotelového wellness centra
  • vypůjčení županu
  • dopravu autobusem
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 1400 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist