Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Termální wellness Velikonoce a slavnost UNESCO

Termální wellness Velikonoce a slavnost UNESCO
další fotografie »

Chcete si s námi zahrát na jaro, které přišlo dříve? Pojeďte do teplejšího kraje, do hřejivé termální vody a ještě navíc na Velikonoce: do Egeru a jedinečné vesničky UNESCO HOLLÓKŐ na největší palócký festival. Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i velikonočním folklórem Maďarska. Čeká vás slavný zámek, barokní skvost EGER, koupání hned v několika termálních lázních, víno a maďarská kuchyně a bydlíte v hotelu s vlastním wellness, máte neomezený přístup po celý den.
Tomu říkáme wellness Velikonoce! A bez nočního přejezdu! Hotel*** s vlastními termálními lázněmi.
Termální lázně Eger, lázně Egerszalók.
Vyjeďte s námi na jarní zájezd do termálních lázní, využijte volna státních svátků v době Velikonoc pro příjemný velikonoční pobyt.


Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 6.30 hodin, odjezdová a svozová místa dle dohody s CK: Brno, Bratislava a po trase dle dohody. Přejezd přes Slovensko, dle času zastávka v GÖDÖLLÖ, královský zámek a zahrady, ubytování, koupání v hotelu*** v centru EGERU , večeře a večerní procházka lázeňskou částí města.
2. den: EGER , „barokní perla Maďarska“, město baroka a vína, celodenní pohoda v termálních lázních, na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K.I.Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret, vinotéka, hotel s vlastními termálními lázněmi a přístupem do areálu městských lázní Eger - celodenní pohoda v hotelových lázních, Egertermálfürdö (venkovní a vnitřní bazény s unikátní léčivou vodou 28-38°C, obsahem vápníku a hořčíku), popř. nové turecké lázně, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek, večeře, ochutnávka vína a atmosféra Szépasszonyvölgye - “ údolí krásných paní” s vinnými sklepy v Egeru .
3. den: Návštěva nedalekých termálních lázní Egerszalók , které vznikly v přilehlém přírodním parku s bělostným travertinovým termálním svahem - „maďarské Pamukkale“, moderní lázeňský areál, bohatá škála zážitkových bazénů, saunový svět, procházka parkem kolem přírodních jezírek, ve zdejších pramenech si léčil rány již Karel IV., návrat na ubytování, večeře a možnost posezení ve vinárně nebo v cukrárně v centru Egeru .
4. den: Velikonoce v HOLLÓKŐ - mimořádná slavnost palócký festival, který je zapsaný na seznam nehmotného dědictví UNESCO, a to v rázovité vesnici, která je rovněž na seznamu UNESCO díky tradiční architektuře a zvláštní kultuře místních obyvatel Páloků (Poloků), lidé v krojích, různé velikonoční zvyklosti, tradiční lidový trh s výrobky uměleckých řemesel, typická keramika, maďarská gastronomie, vystoupení folklórních skupin, ukázky tanců v krojích, odpoledne odjezd, návrat do Prahy do půlnoci. CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v průběhu svátků a festivalu (Ck neručí za případnou změnu termínu akce). Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí a mohou být ovlivněny řadou nepředvídatelných situací. Nelze je proto nikdy zaručit na 100 % v daném termínu a uvedené podobě.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 3x hotel s vlastními lázněmi
  • vstup do městských lázní
  • 3x polopenze (švédské stoly)
  • průvodce

Fakultativně

  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 1800 Kč)
  • Ochutnávka vína v Egeru s pohoštěním (od 20 os) (příplatek: 130 Kč)
  • Pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist