Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Francie Zájezd č. 463

Nice, Monaco, Cannes - letecky

Nice, Monaco, Cannes - letecky
další fotografie »

Nejslavnější a nejkrásnější města na francouzské Riviéře netřeba představovat. Tento letecký zájezd vychází vstříc těm, kteří chtějí spojit zážitek z poznávání s pohodlím cestování letadlem.


Program zájezdu

1. den (čt): Přílet do Nice , transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města s úzkými klikatými uličkami ve čtvrti Vieux Nice, Cimez, katedrála St. Réparate, náměstí Garibaldi, přístav, procházka po Anglické promenádě.
2. den (pá): Ráno navštívíme Menton , malebné staré město, které s okolními horami tvoří jedinečné místo Azurového pobřeží. Navštívíme náměstí Sain-Michel s kaplí Conceptiona a bazilikou Sainte-Michel – Archange s krásným výhledem na moře i město. Odpoledne přejedeme do Monackého knížectví. Pěší prohlídka míst, kde se jezdí jeden z nejatraktivnějších závodů Formule 1 na světě. Návštěva exotické zahrady s panoramatickým výhledem, tržiště, střídání stráží u královského paláce, neoromantická katedrála, Oceánografické muzeum s obřími akvárii, jachetní přístav, luxusní lázně Monte Carlo s kasínem, Japonské zahrady.
3. den (so): Ráno výlet do Cannes , proslulého přímořského letoviska Francouzské riviéry a místo konání světoznámých filmových festivalů. Z Cannes možnost fakultativního výletu lodí na Lerinské ostrovy (cca 14 Eur, platba na místě). Navštívit můžete St. Marguerite s bývalým vězením, kde byl vězněn muž se železnou maskou nebo menší ostrov St. Honorat, kde se nachází udržované opatství Lerinských mnichů. Odpoledne Antibes , oblíbené prázdninové letovisko, ale i centrum květinářství. Navštívíme přístav, květinové uličky, provensálskou tržnici nebo hrad Grimaldi, kde žil Pablo Picasso.
4. den (ne): Dopoledne možnost návštěvy mnoha muzeí v Nice např. H. Matisse nebo M. Chagalla. Milovníci zahrad mohou navštívit zahrady Jardin Albert nebo každodenní květinový trh v Cours Saleya. Odlet z Nice v odpoledních hodinách, přílet do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
463-02 20.9 - 23.9.2018 16 990 termín zrušen

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • letecká přeprava Praha - Nice a zpět včetně palubního zavazadla
  • transfer z / na letiště
  • jízdné vlakem na výlety dle programu
  • 3x nocleh v hotelu
  • 3x snídaně
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léč. výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
  • zavazadlo k odbavení (příplatek: 1690 Kč)
  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 3990 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist