Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Anglie, Lake District II


Program zájezdu

1. den: Průjezd SRN, Belgií do Francie.
2. den: V ranních hodinách Eurotunnelem nebo trajektem přes kanál La Manche do Anglie. Příjezd do Yorku - pěší prohlídka města s největší gotickou katedrálou v zemi, unikátní historické centrum, zbytky hradu a městských bran. Odjezd na ubytování do anglických rodin.
3. den: Po snídani odjezd do Durhamu - prohlídka jednoho z nejkrásnějších měst Anglie, návštěva monumentální katedrály. Přejezd do půvabného městečka Alnwick k prohlídce majestátního hradu (zde se natáčely filmy s Harry Potterem). Zastávka u Hadriánova valu - památka na římskou vládu na ostrově. Návrat na ubytování do anglických rodin.
4. den: Po snídani návštěva přírodně zajímavé jezerní oblasti Lake District , turistické středisko Keswick se zajímavými zelenými domy je položeno na břehu nejkrásnějšího jezera oblasti Derwenwater. Vyhlídková jízda podél největšího jezera Windermere. Návrat na ubytování do anglických rodin.
5. den: Po snídani odjezd do Londýna k prohlídce pamětihodností - Big Ben s parlamentem, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Downing Street, muzeum voskových figur Madame Tussauds, Piccadilly Circus a další. Večer odjezd k Eurotunnelu nebo na trajekt.
6. den: Průjezd Francií, Belgií a SRN. Návrat do ČR.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • trajekt
  • průvodce
  • 3x ubytování v soukromí - 2lůžkové pokoje
  • 3x polopenze

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist