Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Itálie Zájezd č. 432

Termální ostrov Ischia - krátkodobý zájezd

Termální ostrov Ischia - krátkodobý zájezd
další fotografie »

Připravili jsme pro Vás nový krátkodobý zájezd na Ischii v době, kdy u nás už jsou sychravé tmavé dny, ale tam je obvykle počasí stabilní, slunné cca 24 – 26 stupňů.


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.
2. den (ne): Dopoledne trajekt na OSTROV ISCHIA , dojezd na ubytování do hotelu. Odpoledne odpočinek u hotelového termálního bazénu.
3. den (po): Okruh po ostrově Ischia : ISCHIA PONTE je nejstarší částí obce Ischia s několika zajímavými kostely a monumentálním Aragonským hradem, jehož dějiny začínají již v dobách, kdy spolu soupeřili Řekové a Etruskové. Výhledy na ISCHIA PORTO - malebný přístav, kam neustále připlouvají a odplouvají rychlolodě, výletní jachty i rybářské čluny. Obec CASSAMICCIOLA TERME je hezké přístavní městečko s příjemnou pobřežní promenádou. V této obci se léčilo mnoho slavných osobností. LACCO AMENO je nejmenší obec na Ischii, ale má dějiny, sahající až do starověku. Kromě toho je zde několik starobylých kostelů. Symbolem Lacco Ameno je „Fungo“ – Hřib, větrnou a vodní erozí zformovaný tufový skalní útvar.
4. den (út): FORIO je největší obcí na Ischii . Dodnes zde stojí některé z původních 12 strážních věží, nestarší Torrione byla postavena v r. 1480. Forio má také velký počet kostelů, hlavním je bazilika San Vito ze 14. stol. Po prohlídce možnost koupání na pláži nebo návštěva POSEIDONOVÝCH LÁZNÍ – termální park, který se proslavil po celém světě, nachází se na ploše 4 500 m2, je zde velký počet bazénů s termální vodou od 28 do 40°C, přírodní sauna, soukromá písčitá pláž atd.
5. den (st): Dopoledne možnost pěší procházky na SORGETO, pobřeží, kde teplé prameny vybublávají přímo v moři. Prameny jsou vyhledávané pro jejich léčebné preventivní účinky. Nebo koupání v termálním bazénu. Odpoledne trajekt zpět na pevninu a přejezd do ČR.
6. den (čt): Příjezd do Prahy v poledních hodinách.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídani
  • trajekt na Ischii

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 3x večeře (příplatek: 360 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist