Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Romantika Holandska + Norimberk

Romantika Holandska + Norimberk
další fotografie »

Pojeďte s námi do země tulipánů a větrných mlýnů – do Holandska. Budete moci obdivovat rozkvetlý park Keukenhof. S tradicemi se seznámíte ve skanzenu Zaanse Schans. V Amsterdamu si vychutnáte návštěvu některého ze slavných muzeí a plavbu po kanálech. Při zpáteční cestě Vás čeká druhé největší město Bavorska – historický Norimberk.


Program zájezdu

1. den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den (ne): Dopoledne návštěva slavného parku KEUKENHOF , kde si budete moci prohlédnout tisíce kvetoucí jarních květin, zejména cibulovin, které Holandsko tolik proslavily. DELFT – staré a překrásně zachovalé město, někdejší sídlo holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park MADURODAM – ukazuje Holandsko v miniatuře a také co by jinak zůstalo nepoznané. Dojezd na nocleh u Amsterdamu .
3. den (po): Skanzen ZAANSE SCHANS , kde se seznámíte s tradicemi těžkého života prostých obyvatel, kteří si museli každý kousek půdy těžce vydobýt na bouřlivém moři. Prohlídka hlavního města Nizozemska AMSTERDAMU (UNESCO) – nádherného město nazývaného “Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty), sídla hlavy Nizozemského království. Možnost plavby po kanálech – grachtech, návštěvy některého ze slavných muzeí (obrazáren), procházky ulicemi města aj. Noční přejezd do Německa.
4. den (út): Prohlídka krásného bavorského města NORIMBERK s dlouhou historií, jehož dominantou je Císařský hrad s výhledy na celé město. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 1x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)

Slevy

  • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 120 Kč)
  • 1x snídaně (příplatek: 180 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist