Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Francie Zájezd č. 406

Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber

Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber
další fotografie »


Program zájezdu

1. den (st): Odjezd ve večerních hodinách.
2. den (čt): Celodenní prohlídka PAŘÍŽE (UNESCO) – pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť aj. Dojezd na ubytování.
3. den (pá): Ráno prohlídka ROUENU – přístav, který patří Francii zásluhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jednu z nejslavnějších katedrál Notre Dame. LE MONT-SAINT-MICHEL (UNESCO) – opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO – malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům.
4. den (so): Nádherné bretaňské pobřeží – LOCMARIAQUER – Velký rozlomený menhir, dolmen a tumulus. QUIBERON – krátká procházka po bretaňském pobřeží. CARNAC – městečko, v jehož okolí se nacházejí unikátní řady tisíců kamenů, VANNES – město s hrázděnými domy a hradbami.
5. den (ne): Zámek USSÉ – velmi fotogenický zámek se spoustou věží zabudovaných vzájemně do jednoho komplexu. VILLANDRY – zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty jsou tvořeny nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. CHENONCEAU – nádherný renesanční zámek „šesti žen“. Noční přejezd.
6. den (po): NORIMBERK – bavorské město, kterému vévodí středověký císařský hrad. Prohlídka města s impozantním kostelem p. Marie s vyhlášeným orlojem, který se rozezní každé poledne. Osobní volno k případným nákupům. Návrat ve večerních hod.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)

Slevy

  • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 3x snídaně (příplatek: 520 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist