Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Francie Zájezd č. 405

Francouzská riviéra, Milano, Salzburg

Francouzská riviéra, Milano, Salzburg
další fotografie »

Kouzlo francouzské Riviéry objevili jako první Angličané už v 18. století. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými H. Matisse a P. Picassa. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. Cestu za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry si zpestříte návštěvou Milana se slavnou operní scénou La Scala. Dále Vás čeká knížectví Monako se slavným kasinem, knížecím palácem nebo vyhlášeným akváriem. Při zpáteční cestě se zastavíte v Salzburgu – rodišti W. A. Mozarta.


Program zájezdu

1. den (čt): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd do Itálie.
2. den (pá): Metropole severní Itálie MILANO. Prohlídka Piazza Duomo s nádhernou katedrálou Duomo. Možnost navštívit vyhlídku ze střechy katedrály odkud je rozhled na celé Miláno. Proslulá obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, procházka pěší zónou a sítí dlážděných uliček s možností nákupů či šálkem kávy. Mondénní přímořské letovisko SAN REMO ležící na květinové riviéře. Nocleh v oblasti San Remo.
3. den (so): Výlet za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry: centrum filmových festivalů CANNES . Středisko květinářství ANTIBES - městečko ležící při patě skalnatého poloostrova CAP D’ANTIBES, který je symbolem luxusního života na Riviéře již od 20. let. NICE s romantickou starou částí, slavnou Anglickou promenádou i vyhlídkami z Le Chateau. Nocleh v oblasti San Remo.
4. den (ne): ÉZE ležící jako skalní hnízdo nad Riviérou, s výhledy na celé pobřeží. Knížectví MONAKO se slavným kasinem i knížecím palácem, krásnou botanickou zahradou a vyhlášeným akváriem s mořskou faunou.
5. den (po): Prohlídka krásného podalpského města SALZBURG – hlavního města spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), města s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Propozice k zájezdu

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x snídani

Slevy

  • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
  • 2x večeře (příplatek: 380 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist