Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Itálie Zájezd č. 430

Skvosty severní Itálie a Vídeň

Skvosty severní Itálie a Vídeň
další fotografie »

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa. Okouzlí Vás romantické Benátky, starobylá Padova i světoznámá Verona.


Program zájezdu

1. den (st): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd do Itálie.
2. den (čt): Příjezd do oblasti jednoho z nejkrásnějších velkých italských jezer LAGO DI GARDA . MALCESINE - při procházce městem můžete obdivovat promenádu s malým přístavem, křivolaké uličky plné obchůdků, nebo si můžete podívat na hrad s panoramatickou vyhlídkou na působivé rozeklané hory, které obklopují severní část jezera. Malebné městečko SIRMIONE na jižním břehu jezera Garda se scaligerských hradem a rozsáhlými pozůstatky římské vily a lázní. Město Romea a Julie VERONA (UNESCO) se slavným amfiteátrem, domem Julie s neméně slavným balkonem, romantické uličky s možností procházek.
3. den (pá): Starobylá PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12.- 15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a monumentální bazilikou Sv. Antonína. VICENZA (UNESCO) - město proslavil především renesanční architekt Andrea Palladio. Piazza Signori, Basilica Palladiana - středověká radnice ze 13. st. obestavěna dvojitými arkádami, která patří mezi nejslavnější stavby architekta Palladia. Torre Bissara, věž ze 12. století, Loggia del Capitano aj.
4. den (so): Jedno z nejslavnějších italských měst BENÁTKY (UNESCO) - světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů. Noční přejezd do Rakouska.
5. den (ne): VÍDEŇ (UNESCO) - pěší prohlídka historického centra: Hundertwasserovy domy, Hofburg, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, aj. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x snídani

Slevy

  • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist