Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Španělsko - slunečné pobřeží - letecky

Španělsko - slunečné pobřeží - letecky
další fotografie »

Zájezd do jižní části Katalánska kombinuje koupání na zlatých plážích slunečného pobřeží Costa Dorada s návštěvou zajímavých míst na pobřeží (významné historické město Tarragona, malebná Peňiscola s hradem nad mořem) i ve vnitrozemí (kláštery Santes Creus a Santa Maria de Poblet, městečko Tortosa aj.).


Program zájezdu

1. den (ne): Odlet z Prahy do Barcelony. Návštěva TARRAGONY – nejzachovalejší a nejrozsáhlejší římské památky v kraji (římský cirk, Pilátova věž, amfiteátr) a snad nejúchvatnější katedrála v celém Katalánsku. Zastávka u impozantního římského akvaduktu. Večer příjezd do letoviska Salou na COSTA DORADA – slunečné pobřeží se zlatými plážemi.
2. den (po): Pobyt u moře. Volných dní můžete využít k individuální návštěvě velkolepého zábavního parku Port Aventura na okraji Salou nebo aquaparku v blízké La Pinedě.
3. den (út): Výlet za „kláštery a vínem“ do vnitrozemí Katalánska do vinařské oblasti, která proslula výrobou „španělského šampaňského vína“. Návštěva prvního z pozoruhodných klášterů – královského KLÁŠTERA SANTES CREUS, který je důkazem nebývalé moci církve v dobách středověku. Zastávka v městečku MONTBLANC. Odpoledne prohlídka nejpůsobivějšího cisterciáckého kláštera SANTA MARIA DE POBLET, který se řadí k nejvýznamnějším památkám v Katalánsku.
4. den (st): Pobyt u moře.
5. den (čt): Výlet za historií templářů podél řeky Ebro pod pohoří Serra de Montsant a na COSTA DEL AZAHAR. Přejezd mezi vápencovými kopci s borovicovými lesy. Návštěva templářského hradu CASTELL DE MIRAVET, který se pyšně tyčí nad údolím řeky Ebro a skýtá panoramatické výhledy. Zastávka v době středověku významném městě TORTOSA s okázalou gotickou katedrálou postavenou na místě mešity. Dále prohlídka historického centra PEŇISCOLY, kterému dominuje hrad postavený templáři ve 13. století. Možnost koupání na krásných písečných plážích Peniscoly.
6. den (pá): Pobyt u moře.
7. den (so): Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
139-01 16.9 - 22.9.2018 21 990 termín zrušen

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu do Barcelony a zpět
  • dopravu autobusem dle programu
  • průvodce
  • 6x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 6x polopenzi

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
  • pojištění vyššího storna (příplatek: 200 Kč)
  • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 4200 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist