Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 30.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Heydukova 1589/6
180 00 Praha 8
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Přírodní krásy i památky Slovinska + termální lázně Snovik

Přírodní krásy i památky Slovinska + termální lázně Snovik
další fotografie »

– vstupné do termálních lázní v ceně
– pobyt v termálních lázních - hotel****

Tento jedinečný zájezd Vás zavede za poznáním přírodních i kulturních krás malebného Slovinska. Budete mít možnost navštívit bránu Julské Alpy (soutěsku Vintgar, jezero Bled), romantické doliny Kamnických a Savinjských Alp, historická městečka Kamnik a Celje i metropoli Lublaň. Poznávání Vám zpříjemní možnost koupání v termálních lázních **** komplexu Snovik, který je položen v malebném prostředí.


Program zájezdu

1. den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den (po): Dopoledne návštěva JULSKÝCH ALP . SOUTĚSKA VINTGAR – romantická procházka podél divokých zurčících vod řeky Vintgar. Návštěva městečka BLED , které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera. V podvečer dojezd do termálních lázní Snovik.
3. den (út): Prohlídka města LUBLAŇ – elegantní, půvabná metropole Slovinska s pěkným centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad. Odpoledne koupání v termálních lázních.
4. den (st): Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. KAMNIK – hezké městečko na úpatí KAMNICKÝCH A SAVINJSKÝCH ALP, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí KAMNIŠKA BYSTRICA pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.
5. den (čt): Návštěva LOGARSKÉ DOLINY, která je nazývána perlou SAVINJSKÝCH ALP a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k VODOPÁDU RINKA. Odpoledne prohlídka města CELJE, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.
6. den (pá): Odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v rakouském městě GRAZ (Štýrský Hradec). Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedním z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu. Návrat do Čech v pozdních večerních hodinách.

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
164-01 15.5 - 20.5.2022 9 990,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Ubytování

POLOHA
cca 50 m od lázeňského areálu.
UBYTOVÁNÍ
dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fén, TV, telefon, trezor, klimatizace. Není možný pokoj s přistýlkou.
VYBAVENÍ RESORTU
recepce, restaurace, snack bar, bar, bankomat, obchod se suvenýry, venkovní fitness, půjčovna kol, dětské hřiště, sluneční terasa, WIFI ve společných prostorách.

Stravování

snídaně i večeře formou bufetu

Cena zahrnuje

  • doprava autobusem
  • průvodce
  • 4x ubytování v **** komplexu Snovik
  • vstup do bazénů
  • 4x polopenze

Cena nezahrnuje

  • cena nezahrnuje pobytovou taxu ve výši cca 2,5 € / os. / den - platí se na místě

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj - povinný pro samostatně cestující osoby (příplatek: 1600 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist