Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 29.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
tel.: 777 845 575
fax: 241 432 027

Poznávací zájezdy Norsko Zájezd č. 202

Norské fjordy - komfortněji do hotelu - letecky

Norské fjordy - komfortněji do hotelu - letecky
další fotografie »

Zájezd do střední části Norska Vás zavede za krásami kouzelné severské přírody, do centra nejvyššího pohoří Jotunheimen, k nejkrásnějšímu fjordu Geiranger i na pobřeží Atlantického oceánu. Cestou navštívíte Oslo i Lillehammer a mnohá další zajímavá místa.


Program zájezdu

1. den (pá): Odlet z Prahy do Osla. Nocleh v oblasti Osla .
2. den (so): Celodenní prohlídka hlavního města Norska OSLA - vzdušná a zelená metropole Norska s množstvím kulturních památek i s věhlasnými muzei. Nocleh.
3. den (ne): Vyhlídková jízda podél nejdelšího norského jezera MJ0SA. Návštěva městečka LILLEHAMMER - turistické a sportovní centrum, dějiště zimních olympijských her, věhlasný skanzen. Příjezd do „srdce" Norska - údolí GUDBRANDSDALEN. Ubytování v Dombasu (5 nocí).
4. den (po): Výlet k největšímu evropskému pevninské-mu ledovci JOSTEDALSBREEN . Ledovcový splaz NIGARDSBREEN . Horská krajina SOGNEFJELL -průjezd horskou silnicí s nádhernými scenériemi, kterou se dostaneme k bočnímu rameni nejdelšího norského fjordu SOGNEFJORD .
5. den (út): Průjezd divokým údolím ROMSDALEN , jejž lemují strmé a rozeklané vrcholy. Zastávka u pověstné převislé horolezecké stěny Trollů - TROLLTINDAN. Výjezd věhlasnou cestou Trollů - TROLLSTIGVEIEN . Prohlídka města ALESUND , které je nazývané klenot¬nicí secesního umění a je překrásně položené na břehu a ostrůvcích Atlantského oceánu. Vyhlídková jízda podél ROMSDALSFJORDU a STORFJORDU.
6. den (st): Vyhlídková jízda malebným údolím OTTADALEN. Výjezd na vyhlášenou vyhlídku DALSNIBA s úchvatnými pohledy na fjordy. Nejkrásnější fjord GEIRANGER , jehož strmé stěny jsou krášleny desítkami nádherných vodopádů. LOM - městečko s rázovitým dřevěným kostelíkem a další zajímavou architekturou.
7. den (čt): Průjezd údolím říčky SJOA mezi našimi sportovci známé raftovými sjezdy. Největší norské pohoří JOTUNHEIMEN (Domov obrů) - výlet na vyhlídku BESSEGEN nad jezerem Gjende (panoramatické rozhledy na rozeklané a zasněžené vrcholy). Městečko VAGAMO -krásná ukázka staré norské dřevěné architektury.
8. den (pá): Přejezd do Osla. Odlet do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
202-01 12.7 - 19.7.2019 31 990 termín zrušen

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha - Oslo - Praha
  • dopravu luxusním autobusem dle programu
  • 7x ubytování v hotelu
  • 7x snídani
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna do 40 000 Kč (příplatek: 480 Kč)
  • 5x večeře (příplatek: 3900 Kč)
  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 7000 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist