Poznávací zájezdy od CK MAYER CROCUS
Letos již 28.sezóna
CK MAYER & CROCUS U nás najdete jednu z nejširších nabídek
poznávacích zájezdů v Čechách

 

Lidická 35, 150 00 Praha 5
tel.: 241 432 483
fax: 241 432 027

Léto na Valašsku

Léto na Valašsku
další fotografie »

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.


Program zájezdu

1. den (út): V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd. Po cestě zastávka v LITOMYŠLI, prohlídka historického centra města. Dále odpoledne zastávka v OLOMOUCI, prohlídka historického centra. Večer ubytování v hotelu v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM.
2. den (st): Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta.
3. den (čt): Dopoledne návštěva pivovaru Radegast v NOŠOVICÍCH. Dále přejezd do KOPŘIVNICE, kde budete mít možnost shlédnout muzeum automobilky Tatra s řadou unikátních exponátů. Odpoledne přejedete do ŠTRAMBERKU – městečka s krásně dochovaným historickým centrem, hradem z 14. století s proslulou štramberskou Trůbou a též jeskyní Šipka, která zdejšího rodáka Buriána inspirovala k jeho prehistorickým dílům. Ochutnat budete moci i populární štramberské uši.
4. den (pá): Celodenní výlet na Slovensko do oblasti MALÉ FATRY a ORAVY. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.
5. den (so): Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.
6. den (ne): Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka na hradě HELFŠTÝN nedaleko Olomouce. V podvečer příjezd do Prahy.

Propozice k zájezdu

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
514-01 10.7 - 15.7.2018 6 390,- rezervovat »
volno

Vysvětlivky

  • D: Dospělí

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 5x ubytování v hotelu
  • 5x polopenzi
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna zájezdu (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1290 Kč)
systém Open Travel Network
TOPlist